Beem.Deep Beem.Deep
563
BLOG

Mariuszu Błaszczaku - to droga donikąd!

Beem.Deep Beem.Deep Polityka Obserwuj notkę 7

Z tego, co czytałem, politycy PiS często czytują S24. Skoro tak, to może któryś przekaże rzecznikowi PiS Mariuszowi Błaszczakowi taką uwagę, iż ten często strzela samobóje. 

Dziś w Wiadomościach TVP1 Mariusz Błaszczak odniósł się do tego, że Jarosław Kaczyński kilka lat temu namawiał do nieuczestniczenia w referendum łódzkim w sprawie odwołania ówczesnego prezydenta Jerzego Kropiwnickiego, a dziś PiS krytykuje Donalda Tuska dokładnie za taki sam stosunek do referendum w sprawie odwołania prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz.

Mówiąc krótko, Mariusz Błaszczak otrzymał pytanie, dlaczego uprawia hipokryzję w czystej postaci. Jak z tego wybrnął? Ano, odparł, iż wtedy w Łodzi to była hucpa, zaś teraz w Warszawie idzie o odwołanie nieudolnej prezydent. 

Niestety, Mariusz Błaszczak jest jednym z wielu polityków PiS, który zniechęca (przynajmniej mnie) do głosowania na PiS. Dziś potwierdził to expressis verbis. Słyszałem, że Mariusz Błaszczak jest miłym, sympatycznym i grzecznym człowiekiem. Nie mam podstaw, by to kwestionować, albowiem nigdy nie widziałem go wzburzonego bądź używającego zbyt ekspresyjnych określeń. Tyle że Mariusz Błaszczak jest rzecznikiem ważnej partii politycznej, która aspiruje do rządzenia Polską, a w takim wypadku nie ma litości. I nie ma tłumaczenia, że tam była Łódź, zaś to jest Warszawa, że wtedy zniechęcał były premier, a teraz robi to urzędujący. Ani urzędujący, ani były, ani przyszły - w żadnym wypadku nie powinni zniechęcać obywateli do aktywności wyborczej. 

Beem.Deep
O mnie Beem.Deep

1. Nie prowadzę bloga dla trolli, debili i "anonimowych" dziennikarzy oddelegowanych na odcinek. 2. Nie mam czasu na dyskusję z niekumatymi lemingami oraz z osobami, które używają dowolnych argumentów w dowolnej sprawie. 3. Proszę o powstrzymywanie się od ataków personalnych na innych blogerów oraz o merytoryczną dyskusję na główny temat notki.

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (7)

Inne tematy w dziale Polityka