Beem.Deep Beem.Deep
2678
BLOG

Komorowski i młodzieżówka PO przeproszą za Karolaka i Lisa?

Beem.Deep Beem.Deep Polityka Obserwuj notkę 69

Janusz Wojciechowski popełnił ironiczny wpis na niszowym TT, w którym przeciwstawił prezydenta Bronisława Komorowskiego kurom i ich traktowaniu wedle przepisów unijnych. Wpis prymitywny i niestosowny, bez dwóch zdań, który mieściłby się w ramach wolności słowa, gdyby popełnił go szeregowy kowalski, ale nie znany polityk. Polski mainstream nagłośnił tę kwestię i napompował do granic, w czym pomogła młodzieżówka PO, przekręcając oczywiście słowa i intencje Wojciechowskiego. Lecz cóż, takie są reguły walki politycznej i cena, którą płaci się za nieroztropność.

Komorowski i młodzieżówka PO przeproszą za Karolaka i Lisa?

Teraz mamy sytuację znacznie poważniejszą, bo aktorska twarz kampani Bronisława Komorowskiego, czyli Tomasz Karolak, w programie innego ulubieńca Bronisława Komorowskiego, czyli Tomasza Lisa, zastosował bardzo brudny chwyt, przypisując córce Andrzeja Dudy rzekome słowa kandydata na prezydenta na temat zwrotu Oskara za Idę.

Komorowski i młodzieżówka PO przeproszą za Karolaka i Lisa?

Wykorzystano przy tym telewizję publiczną i jej dość wysoką oglądalność. O ile mogę uwierzyć, iż Tomasz Karolak dał się wpuścić w maliny, bo nie jest umysłem wybitnym (wręcz przeciwnie), o tyle cwany Tomasz Lis w taki sposób wyłgać się nie może, albowiem celowo i świadomie wziął udział w typowej ustawce. Karolak temat bowiem wywołał, a Lis był do niego "przypadkiem" przygotowany (niczym w "Misiu" - przechodził przypadkiem razem z tragarzami), mając "przypadkowo" pod ręką kartkę akurat z tym tekstem.

Owszem, zaraz po zakończeniu programu zarówno Karolak, jak i Lis przeprosili, ponieważ okazało się, że rzekomy profil córki Dudy, to po prostu ściema, na którą nie dałby się nabrać średnio rozgarnięty internauta.

Komorowski i młodzieżówka PO przeproszą za Karolaka i Lisa?

Jednakowoż takie przeprosiny warte są funta kłaków. Przekaz poszedł świat głównym kanałem, a Lis przeprasza na niszowym TT, czyli odwrotnie niż w wypadku Janusza Wojciechowskiego. Tomasz Lis nieustannie przekracza granice nienawiści i chamstwa, a TVP milczy, bo Lis wali bez opamiętania, ale tylko w opozycję. Faktem jest, że postępowanie Lisa przestało podobać się nawet dziennikarzom GW, a czego dowodem jest poniższy wpis Radosława Nawrota. Czy w związku z tym Bronisław Komorowski oraz młodzieżówka PO powinni przeprosić za ten podły czyn Karolaka i Lisa? Moim zdaniem powinni.

Komorowski i młodzieżówka PO przeproszą za Karolaka i Lisa?

 

Beem.Deep
O mnie Beem.Deep

1. Nie prowadzę bloga dla trolli, debili i "anonimowych" dziennikarzy oddelegowanych na odcinek. 2. Nie mam czasu na dyskusję z niekumatymi lemingami oraz z osobami, które używają dowolnych argumentów w dowolnej sprawie. 3. Proszę o powstrzymywanie się od ataków personalnych na innych blogerów oraz o merytoryczną dyskusję na główny temat notki.

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (69)

Inne tematy w dziale Polityka