5 obserwujących
4 notki
16k odsłon
  324   1

Pijany członek sekty pisofskiej geriatrii w Wiśle co na to Niemcy

technologie, bezpieczeństwo, godne starzenie się. ekologia

Hejka kochani!

Wczoraj w Ciemnogrodzie funkcjonariusze pisofskiego reżimu natrafili na pisofca (nasi informatorzy z ratusza donoszą, że to członek sekty tego kryminalisty Rydzyka ) kąpiącego się w przejrzystych wodach rzeki Wisły płynącej u stóp naszego nowoczesnego und liberalnego miasta zaarządzanego sprawnie i europejsko przez naszego wspaniałego gospodarza i mera.

Dziaders był urżnięty na dwa procentomile i ledwo zipał...

Pisofska Agencja Prasowa podając wiek dziadersa usiłowała podkopać imidż naszego młodego i sexsownego lidera teamu oraz naszego DEMOkratycznego partnera na Campusach ale działaczka Karolina Nowicka potwierdza, że był to aktywista niechętnie nastawiony do DEMOkratycznej młodzieży i potajemnie chodził do kościoła, który od dawna promuje alkoholizm i chce narzucać go innym und mordować.

Tu macie jak sie te diadersy reżimowe wykładają:

https://www.pap.pl/aktualnosci/news%2C1407420%2Cpijany-19-latek-tonal-w-wisle-najblizsze-godziny-spedzi-na-izbie

Piszemy bo nasi ziomale z Niemiec to są równi goście ale muszą bulić kasę na tych zapijaczonych pisofców i klechy i to aż 57 miljardów eurasów! 

https://www.bundesgesundheitsministerium.de/service/begriffe-von-a-z/a/alkohol.html zamiast wspierać nasz rozwój kulturalny i prawdziwe europejskie partnerstwo.

I jeszcze do tego młode mordasy 18- bis 64-jährigen= giną od tego pijaństwa co im w tych polskich kościołach wściskają.

Nie dajcie się - nie pozwolimy zatuszować ani rtęci ani indoktrynacji ani kradzieży dwutlenku co go zajumali - za wszystko zapłacą..

a teraz kochani - jest łykend spotkajmy się na warsztatach i campusie na hepiałer - razem - pokażmy pizdzielcom ich miejsce


Lubię to! Skomentuj12 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale