0 obserwujących
84 notki
126k odsłon
  136   0

EURO 2012 Polska - Rosja

 

Na dzień dzisiejszy mozna napisać - jakoś się kręci, aby nie było gorzej! Dzisiejszy mecz Polska - Rosja może być punktem zwrotnym. Jeżeli będzie remis lub wygramy to będzie ok! Jednak jeżeli Nasze Orły polegną to będzie gorąco, bo obudzą się wszystkie niekorzystne emocje u kibiców. Wszystkie opcje w temacie wyniku są możliwe.

Bardzo ważna będzie rola Sędziego, bo od Niego zależy porządek na boisku. Czym mniej dwuznacznych sytuacji tym mniej niekorzystnych emocji. Osobiście obstawiam remis i trzymam kciuki.Uważam, że dobór Sędziego jest optymalny.Niemiec 43 - letni Wolfgang Stark będzie ważnym "gościem" w domu każdego piłkarskiego kibica w Polsce .

Dobrze by było, gdyby nie wdarła się polityka i martyrologia. Wypowiedź Posła Sasina o komunistycznych symbolach była w niewłaściwym momencie, bo Rosjanie na przekór mogą wyciągnąć jakieś niestosowne symbole. Należy ją ocenić jako nierozsądną prowokację.

Według Ministra Jacka Cichockiego patrole będą legitymowały niektóre osoby, ale głównym celem tych sprawdzeń tożsamości będzie wychwycenie osób, które mają zasądzone dozory i nie powinny znajdować się w stolicy albo powinny znajdować się w swoich miejscach zamieszkania. Policja będzie też zabezpieczać zorganizowane przejście na stadion rosyjskich kibiców, którzy planują wyruszyć o godz. 17.30 sprzed stacji kolejowej Warszawa Powiśle,  a mecz rozpocznie się dopiero o 20.45. Dużo czasu!!! Rosjan ma być w Warszawie ok. 12 tys., z których wspólnie na stadion przejdzie około jednej trzeciej - a co z resztą?.  Co prawda większość fanów rosyjskiej drużyny już jest w stolicy i spotyka się z bardzo miłym przyjęciem, ale ile potrzeba, żeby tą atmosferę popsuć? Jest kwestią policji czy uda się w odpowiednim momencie zabezpieczyć niebezpieczne przedmioty i materiały pirotechniczne, np. race, aby nie powtórzyły się incydenty z Wrocławia.

Lubię to! Skomentuj1 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale