0 obserwujących
89 notek
26k odsłon
  193   0

UPR popiera apele o unieważnienie wyborów!

 UPR popiera apele o unieważnienie wyborów!

 

Unia Polityki Realnej, w całej rozciągłości popiera działania Nowego Ekranu i innych komitetów wyborczych, które zostały oszukane przez PKW i niesłusznie niedopuszczone do udziału w wyborach. Orzeczenie Sądu Najwyższego RP jednoznacznie określa, iż działania PKW stały w sprzeczności z prawem. Wykazują one nawet, iż już w przeszłości PKW naruszała prawo i w konsekwencji ręcznie sterowała wyborami, kreując listy KW dopuszczanych do startu w wyborach (UPR spotkało to, co najmniej 2 razy: http://www.upr.org.pl/main/artykul.php?strid=1&katid=76&aid=9478) co jest niedopuszczalne w demokratycznym państwie prawa.

Będziemy wspierać wszelkie działania i akcje mające na celu dochodzenie sprawiedliwości i dążące unieważnienie wyborów oraz postawienie winnych przed Sądem.

           Demokracja w Polsce została zachwiana w sposób zasadniczy i niespotykany w cywilizowanym świecie. Polska, aby mieć status państwa prawa, musi pozwolić na sprawiedliwe i poprawne przeprowadzenie wyborów. Dlatego apelujemy do stosownych organów o natychmiastową interwencję i przerwanie procesu robienia z naszego kraju republiki bananowej lub państwa totalitarnego.

 

 Dr Bartosz Józwiak

 Prezes Unii Polityki Realnej

Lubię to! Skomentuj1 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale