Prenumer Prenumer
197
BLOG

Psycholog:"Kobiety sa glupsze spolecznie"

Prenumer Prenumer Polityka Obserwuj notkę 22

 

Ciekawa wypowiedz wygrzebana z portalu JKM:

 

OPINIA: Kobiety są głupsze społecznie niż mężczyźni i łatwo dają sobą manipulować - ocenia p. Jacek Doliński, psycholog z Olsztyna.

 

Komentując sprawę wakacyjnych romansów na portalu onet.pl, psycholog ocenił przy okazji kobiecą naturę i podkreślił, że szczególnie młode kobiety dają się wpuścić w pulapkę zastawioną przez media.

- Jest to efekt źle pojętej emancypacji, ale cóż począć, kobiety w ogóle są głupsze społecznie niż mężczyźni i łatwo dają sobą manipulować. Obojętnie, czy chodzi o modę, czy o seks. Niech pani zobaczy te dziewczyny na ulicy w spodniach a' la sindbady, w których wyglądają, jak gdyby właśnie zrobiły kupę. Ale moda nakazuje nosić sindbady, więc je noszą. To samo z seksem. Moda nakazuje sypiać z kim popadnie, więc sypiają.

 

... i głosują.

 

link:

http://korwin-mikke.pl/ogolne/zobacz/kobiety_sa_glupsze_spolecznie/25576

 

No, to juz wiemy czemu lewica gotowa byla zabijac za prawo kobiet do glosowania!

Wiemy juz tez, skad sie wzial feminizm.

I wiemy, czemu na stwierdzenie JKM, ze nie powinno sie dopuszczac kobiet do glosowania, rezymowe merdia prychaja i "uuuja" Korwina na caly regulator.

Lewica slynie z dazenia do obnizania wieku wyborczego - juz obecnie glosowac moga golodupce po szkolce.

Lewica, gdyby tylko mogla, nadalaby prawa wyborcze szympansom - proby obserwowac mozna bylo w Zapaterowskiej Hiszpanii. Rodzimi lewicowcy chyba poczuli sie zazdrosni o milosc Komisariatu w Madrycie.

No, i kto by finansowal "gender studies" dla Szympansow? Pierwszy raz wszyscy ludzie mogliby odczuc, ze lewica ich (...)

 

Prenumer
O mnie Prenumer

Nie wiem co mna kieruje

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (22)

Inne tematy w dziale Polityka