138 obserwujących
167 notek
1284k odsłony
  18340   0

Soros , Brexit, Supergermania i Polska czyli świat to za mało.

W ostatnich miesiącach wiadomości o trzęsieniach ziemi, wybuchach wulkanów i katastrofach lotniczych zastąpione zostały w mediach mrożącymi krew w żyłach opowieściami o milionach młodych brunetów wędrujących po Europie „na kierunku północno zachodnim”, przeciekami o planach Sorosa dla Europy, żądaniami „dyrektorów zarządzających przedsiębiorstwa EU” – przyjęcia dziesiątek i setek tysięcy muzułmanów przez coraz biedniejsze kraje Europy  aby zakończyć błyskotliwym finałem w stylu Hitchcocka  w postaci Brexitu i 9-stronnicowego ultimatum pana Waltera Steinmeiera, syna stolarza i „wypędzonej z Breslau” oraz jego sześciu kolegów o zupełnie nieznanych nazwiskach – w sprawie likwidacji w pozostałych 21 krajach UE zbędnych naleciałości nacjonalistycznych takich jak: armia, waluta czy język. A , sorry. Język narodowy jeszcze wolno zostawić.  Ciekawe, jak długo.

Oczywiście nie wolno zapomnieć o równie ważnej a może najważniejszej sprawie mrożącej krew w żyłach w ostatnich 3 dniach: oto „założyciel i lider KOD” pan Kijowski ujawnił, że „liderzy KOD są podsłuchiwani” a on sam „został napadnięty na Dworcu Centralnym w Warszawie i kiedy krzyczał „Policja!”, to nikt na niego nie zwrócił uwagi”.  Rzeczywiście, to kiepska sprawa, że facet ma tak mało charyzmy, że po prawie roku  jego maszerowania, przemawiania i apelowania  w  świetle setek kamer telewizyjnych – pasażerowie Intercity Warszawa Kraków i  Warszawa Katowice – nie zwrócili na niego uwagi, kiedy wołał „Policja!”. Może po prostu nie byli policjantami.

Wracając do tych jakże zaskakujących wiadomości i komentarzy w rodzaju: „historia przyspieszyła” i „kto mógł się był spodziewać?”. I że to wszystko tak „samo się dzieje”. Czyli jak to mówią: lawina przypadków.

Szukając wyjaśnienia dla  tego całego chaosu w Unii Europejskiej – trafiam na nagranie programu telewizyjnego z 2010 r. pt. America Tonight w telewizji Fox News Ruperta Murdocha z Australii (w 2010 r. nadawała do 85 milionów rodzin w USA) a konkretnie program ich wiodącego dziennikarza Glenna Becka   pod prostym tytułem: „George Soros Puppet Master”(George Soros – Władca Marionetek”). Glenn Beck „wypożyczył sobie” George’a Sorosa i jego organizacje w USA i związanych z nimi działaczy społecznych, rewolucjonistów i polityków z najwyższej półki (jak John McCain)  i wyrysował schemat „statyczny i dynamiczny” logiki działania „legendarnego inwestora i filantropa”.  Warto sobie posłuchać tych opowieści z życia współczesnej Ameryki politycznej. I sprawdzić, czy mają  jakiś związek z dzisiejszymi wydarzeniami w Polsce i Europie.

Audycja jest  świetnie udokumentowana. Najbardziej interesujący jest fragment:-  opis schematu działania „sieci organizacji i aktywistów” i filozofia działania „filantropa”  opracowana na podstawie jego własnych wypowiedzi,  licznych biografii i jego własnych książek. I to, jak ten schemat pozwala zrozumieć , jak to się stało, że  relatywnie  spokojna i nudna Europa i/lub Polska, debatująca nad dyrektywą o dopuszczalnej ilości wody w spłuczce w ciągu kilku miesięcy przekształciła się w miejsce, którego przyszłość ekonomiczna, polityczna i bezpieczeństwo obywateli – stała się dla obywateli – zupełnie  NIEZNANA. Nieprzewidywalna. Przynajmniej dla nas, szarych obywateli. Bo  przywódcy Europy,  niewybierani zresztą w wyborach demokratycznych a pozostający w nieustannych  konsultacjach z przywódcami Niemiec – zdają się tę przyszłość znać doskonale i  wydają się absolutnie zdeterminowani, aby  zaplanowaną przez kogoś „przyszłość Europy” – zrealizować.

Najpierw Glenn Beck pokazał  „afro amerykańskiego aktywistę” przemawiającego do swoich działaczy i wyznawców, który okazuje się być z jednej strony: komunistycznym rewolucjonistą odpowiedzialnym za organizowanie zamieszek ulicznych w Seattle a z drugiej strony działaczem jednej z wielu organizacji „pozarządowych” wspieranych finansowo przez George’a Sorosa.
Ten dobry afro amerykański rewolucjonista mówił do „ludu” o tym, co mają zrobić aby osiągnąć swoje cele. 

Program i techniki sprowadzały się do trzech krótkich haseł:  „TOP-DOWN” czyli “odgórnie” lub „od ogółu do szczegółu”,  BOTTOM-UP”  czyli “od dołu” lub „oddolny”,  „INSIDE-OUT” (to turn inside-out) – przewrócić do góry nogami, narobić bałaganu w jakimś miejscu.

Następnie rozwinął je w chronologiczny schemat „pięciu kroków” kontrolowanej „rewolucji kwiatowej”, jakie miały być zrealizowane np. w Gruzji, Jugosławii, Slowacji i na Ukrainie. Oto one:

1) You form shadow government ( Powołujesz “niewidoczny rząd” czyli „niewidoczny rząd” mający kierować zmianami),

2) You infiltrate the target country using humanitarian aid (np. Open Society Institute) as a cover ( Infiltrujesz kraj będący na celowniku, używając jako przykrywki pomocy organizacji pomocy humanitarnej np. Open Society Institute) , przy czym : „ To control the process you create or find existing media: radio or/and TV outlets” czyli “ Aby kontrolować proces, kreujesz własne media lub wykorzystujesz istniejące radio i/lub telewizje”,

Lubię to! Skomentuj1 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale