8 obserwujących
310 notek
101k odsłon
204 odsłony

RWE wraca!

Wykop Skomentuj1

Okazuje się, że finansowana przez DS USA rozgłośnia wraca do Europy. Będzie nadawać prawdę, prawdę i tylko prawdę. Myślałem że chodzi o teren Niemiec i Francji gdzie media są ściśle podporządkowane rządom, wszystkie państwowe i prywatne, ale nie. Chodzi o Bułgarię, Rumunię i Węgry.

Ameryko, kiedy powstanie Rozgłośnia Polska Radia Wolna Europa? 

Jak sobie przypomnę jakim fałszem nadawanym z tej rozgłośni karmiono Polaków to mi się niedobrze robi i wściekłość we mnie wzbiera. Jak sobie przypominam, większość redaktorów tej rozgłośni było agentami esbecji, sowietów lub podwójnymi agentami sowiecko niemieckimi. Jak sobie przypomnę, że największymi opozycjonistami wg tej rozgłośni byli Geremek, Kuroń, Michnik, to wściekłość na Amerykanów rośnie.

Na razie Ameryka nie musi robić polskiej rozgłośni, ma w Polsce swoje amerykańskie tuby propagandowe Gazetę Michnika i Newsweek Lisa. Oni robią w Polsce jako "wolne media", czyli robią antypolską propagandę.W tym dziele uzupełniają ich szczekaczki niemieckie i dzienniki typu Fakt i SE.

Ameryko, czy jest planowane wspomaganie finansowe antypolskich mediów? Nie tylko jest planowane, ale finansowanie tych mediów jest już realizowane. Do tego trzeba dorzucić, że Europa - Bruksela zamierza w proponowanym przez Komisję wieloletnim budżecie Unii na lata 2021-2027 przeznaczyć ponad 61 mln euro na "wzmocnienie wolnego, zróżnicowanego i pluralistycznego otoczenia medialnego".

Nacisk medialny na kraje byłych demoludów jest więc ogromny, a Trump chce realizować ideę trójmorza. Żałosne to wszystko.

Wykop Skomentuj1
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale