9 obserwujących
320 notek
107k odsłon
219 odsłon

Klub Jagielloński?

Wykop Skomentuj12

Wydał ocenę rządu Polski, abstrahując od innych niepoważnych ocen, na plan pierwszy wybija się ocena gospodarki:


"Warto zaznaczyć, że autorzy trzeźwo wskazują, że choć przeżywamy prawdopodobnie najlepszy gospodarczo okres w naszej historii po 1989 roku, to w dużej mierze jest on wynikiem koniunktury światowej i lokalnej. - W rozwoju gospodarczym szczęście odgrywa ogromną rolę, większą niż ekonomiści są zwykle gotowi przyznać. Rząd w ostatnich czterech latach to szczęście dobrze wykorzystał – piszą twórcy rankingu KJ."

Analitycy z KJ upatrują powodzenia polskiej gospodarki, jej wzrostu w szczęściu. Jest to nowe kryterium oceny praw rządzących w gospodarce. Okazuje się że jak tylko do władzy dochodzi PIS to w gospodarce światowej jest okres prosperity, a jak dochodzi do władzy PO to jest załamanie gospodarki światowej. Jest to oczywista nieprawda bo świat przeżywa okres stagnacji.

Mamy naprawdę bardzo mądrych analityków, na pewno z rodowodu postkomuszego, którym nauka w szkole nie służyła, a sukcesów upatrywali w szczęściu. Jak tatuś był sekretarzem partii, profesorem, milicjantem, esbekiem, to się miało szczęście, jak nie był to szczęście opuszczało.I tak już zostało analitykom z KJ.

Polskę od razu szczęście opuściło jak Tusk dorwał się do władzy, a może matołki z KJ, Polskę opuściło szczęście bo Tusk prowadził antypolską politykę i w dodatku był nieudacznikiem sprzyjającym okradaniu Polski?

Pozostałe wątki oceny KJ są równie ciekawe (raczej nieciekawe, obłudne), znaczone nowoczesnym patriotyzmem, polegającym na sprzyjaniu w szczęściu innym, nie Polsce. I oni śmią używać słowa "Jagielloński" jak mogliby używać nazwy Klub POlszewicki, przybudówka stronnictwa pruskiego? 

Wykop Skomentuj12
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale