bravo02 bravo02
139
BLOG

No i znowu w Madrycie

bravo02 bravo02 Sport Obserwuj notkę 12

Co za czasy, znowu oczy świata zwrócone są na Madrid bo ważny mecz rozegrał tam Marciniak. O pardon on był sędzią, ale jak się okazało był najważniejszą postacią w meczu.

Można powiedzieć że Marciniak rozegrał mecz życia, oczy całego świata zwrócone są na Marciniaka bo nie uznał gola szkopkom z Monachium, a nie uznał dlatego, że wcześniej zagwizdał spalonego. No jakże to, Polak zagwizdał spalonego szkopkom? Na pewno dlatego, że szkopków nie lubi. Niemcy są oburzeni, wtóruje im polskojęzyczna prasa. Ukrzyżować Marciniaka, powinien ponieść konsekwencje, niemcy są w tym dobrzy, Auschwitz lub kula w potylicę.

Można więc dla przypomnienia stwierdzić że gol zdobyty po gwizdku sędziego się nie liczy, o co więc szkopki się droczą? Ja wiem, sędzia jest Polakiem i zrobił to specjalnie żeby niemcom nie dać zwycięstwa. Nie ważne że ten gol nie dawał im zwycięstwa, a tylko remis, dogrywkę i i loterię karnych. To jest zemsta mówią szkopki, cały świat oczekiwał niemieckiego finału LM, a polski sędzia im go nie dał. Na pewno ten sędzia z nadania Dudy, nie to co sędziowie z nadania Jaruzelskiego czy Kwaśniewskiego. Ci są praworządni, są dobrymi komunistami i takiego błędu jak Marciniak by nie popełnili. Najwyżej poproszą o azyl na Rusi. Trzeba prześwietlić Marciniaka, jego rodzinę i kolegów, na pewno jest faszystą albo wrogi LGBT. Znajdą się aktywiszcza, które coś wyniuchają.

Na kanwie tych rozważań można tylko wspomnieć że sędzia Marciniak jest takim rodzynkiem w świecie sędziowskim jak Iga Świątek w tenisie i Lewandowski w piłce. o czym mają te barany pisać? o meczu Puszczy z Notecią? Czyli są 3 nazwiska i żurnaliści grzeją, Ostatnio Lewandowskiego ponownie zwolnili z Barcelony bo, uwaga, za dużo zarabia, bardzo się martwią o stan finansów klubu z Katalonii, Świątek też wg nich za duża zarabia, więcej od Sabalenki co jest niedopuszczalne

bravo02
O mnie bravo02

Hmm...

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Sport