Brun
Brun brun brun
14 obserwujących
136 notek
79k odsłon
248 odsłon

Szczepienia eugeniczne.

Wykop Skomentuj3

W szczerym zapale ochrony zdrowia nas wszystkich Sejm Rzeczypospolitej przegłosował właśnie obowiązek przymusowego szczepienia na polecenie władz medycznych czyli, na dzisiaj, pana ministra ekonomista.

https://wpolityce.pl/polityka/523304-sejm-przeglosowal-przymus-szczepien-na-covid-19

Czyżby cała nadzieja pozostawała w rękach pana senatora marszałka Grodzkiego, o którym wszystko można powiedzieć tylko nie to, że nie jest lekarzem?

Wróble ćwierkają o wprowadzeniu zakazu wyjścia z domu przez seniorów po siedemdziesiątce. Biorąc pod uwagę, że prezes Kaczyński ma lat siedemdziesiąt jeden, stawiam dolary przeciwko kasztanom, że limit tego zakazu zostanie ustanowiony na siedemdziesiąt dwa lata.

No chyba, że pan Terlecki ma więcej, ale tego nie chce mi się sprawdzać, w każdym razie sądzę, że będzie tutaj zastosowana formuła Terlecki + 2. 

Dwa, bo być może ta droga środka pomiędzy Szwecją a Lockdown'em potrwa jeszcze ze dwa lata...

O tempora! O Mores!

Słyszałem taki dowcip na pierwszego listopada, że PIS nie tylko, że nie będzie zamykał cmentarzy, ale nawet otworzy nowe, tymczasowe.

Największy wic polega chyba na tym, że to nie w okolicach Kremla piszą te wszystkie scenariusze ale na Nowogrodzkiej.

Gdybym na to nie patrzył to bym nie uwierzył.

Jakie popełniamy piękne, bo jesień tego roku jest wyjątkowo piękna, zbiorowe samobójstwo. Nie przez żadnego tam, średnio patogennego wirusa, tylko przez chorą wyobraźnię ludzi małych i starych grzybów. 

Wykop Skomentuj3
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Rozmaitości