Brygida Naruniec Brygida Naruniec
302
BLOG

Ciąg dalszy wrzasku na temat wypowiedzi Jana Pietrzaka

Brygida Naruniec Brygida Naruniec Społeczeństwo Obserwuj notkę 21

Święte oburzenia na temat znanej powszechnie wypowiedzi Jana Pietrzaka, można jakoś zrozumieć, ale grożenie karą pozbawienia wolności budzi najgorsze skojarzenia z czasów komuny. Z drugiej strony, już chyba mnie nic nie zadziwi w gangsterskich poczynaniach obecnej władzy.

Dla każdego średnio myślącego wiadomo było, że była to krytyka Niemców w nawiązaniu do ich morderczych działań w  czasie II WŚ.  Wiadomo również, że migranci byli lokowani przez Niemców w obozach Buchenwaldu i Dachau, oczywiście, była tego krytyka, ale nie było wrzasku.

Zastanawiam się skąd ten wniosek, że Jan Pietrzak obraził ofiary niemieckich obozów koncentracyjnych?!?!?!? DLACZEGO taki wniosek?  Powtarzam jeszcze raz Jan Pietrzak słusznie skrytykował Niemców za ich morderstwa w czasie II WŚ oraz obecną politykę migracyjną. Jestem osobą myślącą, wyciągająca prawidłowe wnioski oraz człowiekiem o dużym poczuciu sprawiedliwości, dlatego wiem, że mam rację.

Tu więcej na temat wypowiedzi Jana Pietrzaka;

https://niezalezna.pl/media/tv-republika/przypominamy-niemcy-faktycznie-umieszczali-migrantow-w-budynkach-po-bylych-obozach-koncentracyjnych/507997

Lubię prawdę

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo