Blog
Sowiniec
Sowiniec
Sowiniec filozof, nauczyciel akademicki
278 obserwujących 3237 notek 4303035 odsłon
Sowiniec, 9 stycznia 2017 r.

Mazguła na szefa KOD!

1065 22 0 A A A


Wprawdzie Mateusz Kijowski stoi jeszcze na czele Komitetu Obrony Demokracji, ale z powodu kłopotów w jakie popadł jego pozycja jest niepewne i trwają już dyskusje, kto mógłby go zastąpić.


         Padają różne propozycje, najczęściej wymieniani są jego zastępca oraz główny protagonista Radosław Szumełda oraz Władysław Frasyniuk.


           Ja mam znacznie lepszego kandydata: pułkownika Adama Mazgułę. To człowiek szczerze oddany Komitetowi, skupiający w sobie wszystkie cechy, jakimi powinien charakteryzować się jego lider: nienawidzi Prawa i Sprawiedliwości, żywi głęboką pogardę dla Jarosława Kaczyńskiego, jest „sierotą po PRL” oraz zwolennikiem tego, „żeby było tak jak było”, czyli powrotu do czasów rządów koalicji Platformy Obywatelskiej z Polskim Stronnictwem Ludowym, uważa stan wojenny za dobrodziejstwo dla Polski, a generała Wojciecha Jaruzelskiego za narodowego bohatera, sprzeciwia się dezubekizacji i dekomunizacji, walczy z Kościołem obrażając jego hierarchów, lekceważy narodowe imponderabilia.


            Czy KOD mógłby sobie wymarzyć lepszego następcę Mateusza Kijowskiego?


 


Opublikowano: 09.01.2017 09:43.
Autor: Sowiniec
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

filozof-fenomenolog, autor "Zarysu filozofii spotkania" i "Filozofów o godnym życiu", harcerz, publicysta prasy krajowej i polonijnej, przewodniczący Komitetu Opieki nad Kopcem Józefa Piłsudskiego, rzecznik Porozumienia Organizacji Kombatanckich i Niepodległościowych w Krakowie, wiceprezes Ogólnopolskiej Federacji Piłsudczyków, były reprezentant prasowy pułkownika Ryszarda Kuklińskiego w Polsce

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Rafał Broda Wakacje sprzyjają wyciszeniu emocji.
  • Gucio Pucio Interpunkcja!
  • Fosil A niech Pan dymisjonuje kogo chce.

Tematy w dziale Polityka