301 obserwujących
4137 notek
5111k odsłon
832 odsłony

Prof. Środa wściekła na PO

Wykop Skomentuj86

                      Otrzymanie dotkliwego ciosu od politycznego wroga nie jest niczym zaskakującym. Zwyzywanie przez ideowego sojusznika może jednak wpędzić w depresję.   

                     Profesor Magdalena Środa od dawna i konsekwentnie wspiera Platformę Obywatelską oraz wszystkie ugrupowania, które toczą walkę ze Zjednoczoną Prawicą. Totalna opozycja zawsze może liczyć na jej włączenie się w każdą akcję, której cel stanowi zohydzenie obecnego obozu rządzącego w oczach „ulicy i zagranicy”.   

                    Nie wiem, czy w poprzednim zdaniu nie powinienem użyć czasu przeszłego, bo oto na facebookowym profilu prof. Środy ukazał się taki oto wpis:  

                   I to jest ten cholerny problem z PO. 89 posłów zagłosowało za Dniem Pamięci Kapłanów Niezłomnych. Kurde!! Afera pedofilska w kościele rozwija się, ta cholernie bogata i arogancka instytucja pozostająca poza jakąkolwiek kontrolą ekonomiczną, obyczajową i moralną żeruje na społeczeństwie. Pomysł, by podbudować jej morale „kapłanami niezłomnymi” jest głupi, szkodliwy i nieskuteczny (Popiełuszko - Popiełuszkiem, ale pedofil kościelny - pedofilem). Co kieruje tą idiotyczną partią by głosować jak kościelni serwiliści i tchórze! Dziewczyny i chłopaki z PO wycofajcie się z polityki! Jesteście budowniczymi fundamentalizmu religijnego w naszym państwie. Czy wiecie ile Kościół zarobi na swojej „niezłomności”???????   

                   Czy po tym dictum swojej dotychczasowej wiernej sojuszniczki Platforma Obywatelska powinna jeszcze na nią liczyć?


Wykop Skomentuj86
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka