Blog
Sowiniec
Sowiniec
Sowiniec filozof, nauczyciel akademicki
295 obserwujących 3967 notek 4969872 odsłony
Sowiniec, 6 października 2018 r.

Prof. Środa wściekła na PO

820 86 0 A A A

                      Otrzymanie dotkliwego ciosu od politycznego wroga nie jest niczym zaskakującym. Zwyzywanie przez ideowego sojusznika może jednak wpędzić w depresję.   

                     Profesor Magdalena Środa od dawna i konsekwentnie wspiera Platformę Obywatelską oraz wszystkie ugrupowania, które toczą walkę ze Zjednoczoną Prawicą. Totalna opozycja zawsze może liczyć na jej włączenie się w każdą akcję, której cel stanowi zohydzenie obecnego obozu rządzącego w oczach „ulicy i zagranicy”.   

                    Nie wiem, czy w poprzednim zdaniu nie powinienem użyć czasu przeszłego, bo oto na facebookowym profilu prof. Środy ukazał się taki oto wpis:  

                   I to jest ten cholerny problem z PO. 89 posłów zagłosowało za Dniem Pamięci Kapłanów Niezłomnych. Kurde!! Afera pedofilska w kościele rozwija się, ta cholernie bogata i arogancka instytucja pozostająca poza jakąkolwiek kontrolą ekonomiczną, obyczajową i moralną żeruje na społeczeństwie. Pomysł, by podbudować jej morale „kapłanami niezłomnymi” jest głupi, szkodliwy i nieskuteczny (Popiełuszko - Popiełuszkiem, ale pedofil kościelny - pedofilem). Co kieruje tą idiotyczną partią by głosować jak kościelni serwiliści i tchórze! Dziewczyny i chłopaki z PO wycofajcie się z polityki! Jesteście budowniczymi fundamentalizmu religijnego w naszym państwie. Czy wiecie ile Kościół zarobi na swojej „niezłomności”???????   

                   Czy po tym dictum swojej dotychczasowej wiernej sojuszniczki Platforma Obywatelska powinna jeszcze na nią liczyć?


Opublikowano: 06.10.2018 09:05.
Autor: Sowiniec
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

filozof-fenomenolog, autor "Zarysu filozofii spotkania" i "Filozofów o godnym życiu", harcerz, publicysta prasy krajowej i polonijnej, przewodniczący Komitetu Opieki nad Kopcem Józefa Piłsudskiego, rzecznik Porozumienia Organizacji Kombatanckich i Niepodległościowych w Krakowie, były reprezentant prasowy pułkownika/generała Ryszarda Kuklińskiego w Polsce

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @aadvark
  • @abelart Aha.
  • @bronisław lemur

Tematy w dziale Polityka