carcajou carcajou
279
BLOG

Układ pasożytniczy

carcajou carcajou Polityka Obserwuj notkę 4
Ciąg dalszy notki https://www.salon24.pl/u/carcajou/1366952,wlasnie-dlatego-nie-jestem-pisowcem


- Jeżeli politycy Suwerennej Polski tak bardzo negatywnie oceniają kierownictwo PiS to zastanawiam się, co jeszcze robią w Zjednoczonej Prawicy. To jakiś układ pasożytniczy. Mam tego dosyć - powiedział Michał Dworczyk. Były szef KPRM dywagował na temat europoselskiego mandatu Patryka Jakiego po serii krytycznych komentarzy wobec koalicjanta.


Polityk wyraził także nadzieję, że "Obajtek nie zbierał kwitów na ludzi PiS". To reakcja na ujawnione przez media nagrania z gabinetu prezesa naftowego giganta, w których w niecenzuralny sposób zapowiadał rozliczenie się z częścią obozu Zjednoczonej Prawicy - m.in. premierem oraz Jackiem Sasinem.
https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-dworczyk-ma-dosyc-to-jakis-uklad-pasozytniczy,nId,7399174#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Kolejny polityk PiS, po Piotrze Müllerze, który czuje się powołany do stawiania do pionu SP. Zastanawiam się też czemu Obajtek miałby nagrywać aktyw PiSowski. Czyżby współpraca koncernu z rządem nie była tak harmonijna jak nam przedstawiano?


- Przykro mi to powiedzieć ale myślę, że nie rozumie (Patryk Jaki - red.) mechanizmu politycznego, który obowiązuje w Unii Europejskiej - mówił Piotr Müller w programie "Graffiti". Poseł PiS odniósł się do zarzutów stawianych przez europosła z Suwerennej Polski dotyczących polityki rządu Mateusza Morawieckiego.
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2024-03-19/piotr-mller-w-graffiti-od-0740/

No tak, ten Jaki to po prostu musi być przygłup. I warchoł. Bo każdy przygłup to warchoł.


Ostatnio sympatyzuję z nw. inicjatywą, ale SP oczywiście nie przekreślam:
https://www.salon24.pl/u/carcajou/1366379,nowa-partia-niepodleglosc

Przy podawaniu danych na formularzu ze strony jest informacja, że muszę zatwierdzić link wysłany mailem, że to ja. Link nie doszedł do mnie, wysłałem maila do nich co z tym fantem mam zrobić. Wygląda że nie działa im prosta aplikacja webowa, mija już tydzień, a zero kontaktu. Słabo to wygląda, kto szybko daje, dwa razy daje.

carcajou
O mnie carcajou

PO głosi wszem i wobec, że dwa i dwa to pięć, i wszyscy, którzy chcą się uważać za ludzi światowych i inteligentnych, muszą w to uwierzyć. Działania partii negują bowiem nie tylko legalność demokratycznie wybranej władzy, czy podważają znaczenie instytucji państwa polskiego, lecz jakąkolwiek logikę. Za największą herezję uznają zdrowy rozsądek. Najbardziej przeraża nawet nie to, że ci ludzie mogą unieważnić cokolwiek i kogokolwiek  wg własnego zmieniającego się z dnia na dzień widzimisię, lecz że mogą mieć rację. Bo przecież skąd naprawdę wiadomo, że dwa i dwa to cztery? Lub że ludzie dawno temu nie polowali na dinozaury? Albo że przeszłość jest niezmienna? Jeśli zarówno przeszłość, jak i świat zewnętrzny istnieją wyłącznie w naszym umyśle, a umysł można kontrolować przez usłużne im media - co wtedy? George Orwell 2023 PiS to partia wariatów. Niegdyś oznaką szaleństwa było upieranie się, że Ziemia obraca się wokół Słońca; dziś wiara, że Polacy mają prawo sami decydować o tym, co jest w Polsce dobre, a co złe, nie zaś UE, Niemcy, Izrael czy Rosja. Tylko PiS w to konsekwentnie wierzy, mówią więc, że są wariatami, bo jakże tak można? George Orwell 2023

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka