101 obserwujących
92 notki
699k odsłon
  4744   0

Pora wstać, panie Macierewicz - koniec spania

1) Filmik Koli - pytanie do p. Macierewicza: co z analizą przeprowadzoną w Niemczech? Jakie wnioski?

27.02.2012 : Macierewicz zdradził, iż analizę przeprowadzono w Niemczech. "Analiza jest bardzo szczegółowa i zawiera informacje, których nie uwzględniły ekspertyzy ABW i CLK. Z tego względu zanim przedstawimy nasze wnioski opinii publicznej, musimy bliżej się przyjrzeć temu materiałowi. Obecnie zestawiamy te wszystkie informacje i myślę, że wkrótce przedstawimy nasze wnioski" - dodał parlamentarzysta.

 

http://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/artykuly/598454,zespol_macierewicza_ma_niemiecka_analize_amatorskiego_filmu_z_miejsca_katastrofy_smolenskiej.html

"Jak mówi poseł PiS, sprawa ma być zakończona w ciągu dwóch miesięcy" - tak pan Macierewicz mówił pod koniec lutego 2012 roku, cztery miesiące temu (http://wpolityce.pl/wydarzenia/23978-ekspertyza-z-niemiec-potwierdza-ze-na-miejscu-katastrofy-padly-strzaly-macierewicz-dla-stefczykinfo-traktuje-ja-ostroznie)

 

Proszę o konkrety w tej sprawie. Rozumiem, że niemiecka ekspertyza nie odbyła się za darmo, ani za Pana kieszonkowe.

 


2) Sasina bum bum - prośba o wyjaśnienie:

http://www.youtube.com/watch?v=DHxsQhV7TZo

"(JS) ...ja rozmawiałem z takim emerytowanym pilotem z tego 36 specpułku, który zresztą tysiące godzin wylatał na tupolewie. On odsłuchiwał (...) to nagranie z czarnej skrzynki, które p. Anodina tam puszczała, prawda na tej konferencji prasowej (...) I tam jest takie uderzenie, które ZOSTAŁO ZINTERPRETOWANE JAKO UDERZENIE O DRZEWO, prawda. On mówi, że to w ogóle absolutnie nie jest prawda, że to jest uderzenie o drzewo, że to jest BARDZO CHARAKTERYSTYCZNY ODGŁOS KÓŁ, KTÓRE UDERZAJĄ O PODŁOŻE, że jak ktoś latał tym samolotem tysiące godzin, to dokładnie ten odgłos zna.

To jest taki odgłos nie pojedynczego uderzenie, tylko takie podwójne bum-bum, czy takie właśnie coś takiego, że te koła najpierw dotykają jedne, a następnie siadają na ten wózek z kołami, prawda, chyba są, tych kół jest 6 na tym wózki, 4 albo 6 bodajże... i one siadają, najpierw uderzają, a potem reszta. A więc, mówi (ten emerytowany pilot - przyp. F.Y.M.), że to jest CHARAKTERYSTYCZNY ODGŁOS - nikt mu nie powie, że to jest uderzenie w drzewo - TO SĄ KOŁA UDERZAJĄCE O ZIEMIĘ W PEWNYM MOMENCIE (podkr. F.Y.M.)."

Tyle Sasin, a teraz odzywają się osoby, które usłyszawszy to, protestują:

NN: "Ale proszę pana, to nie ma sensu, to co pan mówi"
JS: "Dlaczego?"
NN: "Jeśli wszystko przestało działać 15 metrów nad ziemią, o tym mówił min. Macierewicz."
JS: "Lotem ślizgowym. Lotem ślizgowym."
NN: "Chodzi o rejestrację."
JS: "No ale jest ten odgłos, no, ale jest ten odgłos. No? Jest ten odgłos uderzenia."

 

--------------------------------

 

I tak na rozluźnienie - znalazłam taką perełkę:

"Odnosząc się do kwestii uderzenia samolotu o brzozę Miller mówił wówczas, że czym innym jest uderzanie brzozą o samolot, a czym innym zderzenie pędzącej maszyny z drzewem".

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Profesor-Wieslaw-Binienda-dostaje-grozby-Zajmuje-sie-nimi-policja-i-FBI,wid,14524941,wiadomosc.html?ticaid=1eb0e&_ticrsn=3

Sprośny ten Miller:)

 

----------------------------------

Wszystkim myślącym, lub chcącym myśleć, bądź być Kimś - jest za darmo, wystarczy tylko przeczytać - czasem to takie proste -

 

cz.1 - http://fymreport.polis2008.pl/?p=6840

cz.2 - http://fymreport.polis2008.pl/?p=6844

cz.3 - http://fymreport.polis2008.pl/?p=6847

cz. 4 - http://fymreport.polis2008.pl/?p=6853

cz. 5 - http://fymreport.polis2008.pl/?p=6856

cz. 6 - http://fymreport.polis2008.pl/?p=6864

cz. 7 (Aneks 1) - http://fymreport.polis2008.pl/?p=6867

cz. 8 (Aneks 2) - http://fymreport.polis2008.pl/?p=6870

cz. 9 (Aneks 3) - http://fymreport.polis2008.pl/?p=7597

 

Na­leżenie do mniej­szości, na­wet jed­nooso­bowej, nie czy­ni ni­kogo sza­leńcem. Is­tnieje praw­da i is­tnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy praw­dzie, na­wet wbrew całemu światu, po­zos­ta­je nor­malny. Nor­malnosć nie jest kwes­tią statystyki- napisał największy jasnowidz wszechczasów - G.Orwell. 

 

Lubię to! Skomentuj49 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale