Witold Waszczykowski z Biura Bezpieczeństwa Narodowego w programie ,,Warto rozmawiać"
Listę delegatów przygotowała Kancelaria Prezydenta- ALE!!!- o tym jak dotrą na uroczystość, czy, i ile samolotów dostaną i jakie oraz kiedy decyduje Kancelaria Premiera- w której gestii pozostaje zarządzanie flotą powietrzną- Dokładnie o takiej formie podróży i zapakowaniu wszystkich na jeden samolot bez właściwie planu awaryjnego na wypadek kłopotów z lądowaniem zdecydował minister ARABSKI!!!!-
Waszczykowski dodał też ,żę była to oficjalna delegacja Państwowa na państwową uroczystość- i miała taką rangę.
Ktoś zdecydował inaczej i jej rangę obniżono- do podróży PRYWATNEJ!!!!- Pana Prezydenta- mówił o tym ,że taki miała charakter bodajże minister Klich- to wiele zmienia.
"Z góry przyjmuję, że są we mnie trzy [rodzaje] myśli, a mianowicie jedna myśl moja, tj. powstająca z mojej tylko wolności i woli, dwie zaś inne przychodzą do mnie z zewnątrz, jedną od ducha dobrego, druga od ducha złego."- I. Loyola-ćwiczenia duchowne ................ Aby zarówno dający Ćwiczenia Duchowne, jak i przyjmujący je bardziej pomagali sobie wzajemnie i postępowali [w dobrem], trzeba z góry założyć, że każdy dobry chrześcijanin winien być bardziej skory do ocalenia wypowiedzi bliźniego, niż do jej potępienia. A jeśli nie może jej ocalić, niech spyta go, jak on ją rozumie; a jeśli on rozumie ją źle, niech go poprawi z miłością; a jeśli to nie wystarcza, niech szuka wszelkich środków stosownych do tego, aby on, dobrze ją rozumiejąc, mógł się ocalić.
Nowości od blogera


Komentarze
Pokaż komentarze (9)