coryllus coryllus
2671
BLOG

Adolf Chrystus czyli o zgłupieniu zadekretowanym

coryllus coryllus Kultura Obserwuj notkę 13

 Dziś króciutko, bo wróciłem z Poznania i muszę trochę odetchnąć. Na spotkaniu było sympatycznie i wesoło, przyszło ponad 200 osób, całość sfilmowano, więc mam nadzieję, że niebawem znajdzie się w sieci. Kolejne spotkanie w składzie Grzegorz Braun i ja będzie we Wrocławiu 5 grudnia, ale nie wiem jeszcze, o której godzinie i w którym miejscu. Później mamy spotkanie w Błoniu – 11 grudnia, a 14 grudnia w Katowicach i franciszkanów będzie wieczór autorski Toyaha i mój. Zapraszam.

Teraz słów kilka o wariatach zadekretowanych, którzy muszą być obecni w przestrzeni publicznej, bo jest taki przymus obyczajowy. Jak wiecie, wielu ludziom wydaje się, że wystarczy zrobić antykościelną prowokację i sukces gwarantowany. Mam inne zdanie i innymi ścieżkami podążam. Uważam, że czynię słusznie. Popatrzcie jednak na tego pana http://ebooki123.salon24.pl/549939,ruszamy-na-22-wroclawskie-targi-dobrej-ksiazki . On jedzie po tak zwanej całości. Jego pseudonim artystyczny to Adolf Chrystus. Będzie ów człowiek gwiazdą na Wrocławskich Promocjach Dobrych Książek. Nigdy nie zgłoszę się dobrowolnie do żadnej nagrody literackiej, to jest po prostu hańba. W takich okolicznościach przyrody pozostaje już tylko liczyć na czytelnika.

Jak pewnie zauważyliście, nasz kolega euromir napisał kolejny tekst na mój temat. Wpisał tam czerwonymi literami tytuł mojego ostatniego tekstu o Żydach. Myśli biedaczek, że w ten sposób ściągnie na mnie zemstę Izraela. Euromir bowiem wierzy, we wszechświatowy spisek żydomasoński i uważa, że jak się jakąś niewygodną osobę Żydom „nada”, to koniec. Cóż ja mogę rzec w tym miejscu? Trzeba być szczerym jak ukraiński step zajobem, żeby myśleć w ten sposób. Prawda? „A Wy jak myślicie?”

Wszystkich zapraszam na stronę www.coryllus.pl gdzie można już zobaczyć okładkę naszego kwartalnika.  

coryllus
O mnie coryllus

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (13)

Inne tematy w dziale Kultura