6 obserwujących
161 notek
79k odsłon
  288   0

Ratujmy Polskę Prezesie Kaczyński - list otwarty do rąk własnych.

Wodzu, Prezesie, wszyscy zapominamy, że jest Pan prawnikiem, strategiem i pierwszorzędnym taktykiem politycznym. To stwierdzenie faktów.

Mam kilka tematów w skrócie do zajęcia się, by wytrącić oręż tym, którzy Polski RP wydartej komuchom, nie lubią lub wręcz nienawidzą.

1. Podatek od cukru, czy poważne zajęcie się problemem strajkujących obywateli, to małe piwo, w notkach poprzednich. Należy wprowadzić podatek podymny, frankowy dla banków i od spekulacji graczy giełdowych.

2. Należy zrobić wreszcie porządek z obradami sejmowymi i parlamentarnymi, przecież jest regulamin sejmowy obrad i tak dalej. Co przeszkadza, żeby do tego aktu wprowadzić odpowiedzialność materialną i dyscyplinarną wraz z usunięciem posła ze stanowiska, posła za nieobyczajne zachowania. Pierwsza kara - trzymiesięczne uposażenie posła, który je pobiera za nieobyczajne komentarze, niegodne mandatu posła zachowania w czasie obrad, obrażanie ludzi z PIS, czy bezpośrednio Prezesa. Potem ustawa, żeby ktoś, kto zostanie tak trzykrotnie ukarany będzie pozbawiony mandatu posła i immunitetu. Przecież z w ten sposób możemy wymienić wszystkich posłów opozycji i w ciągu trzech lat osiągnąć większość konstytucyjną, a potem uchwalić Konstytucję.

3. Mamy okazję aby odwdzięczyć się twardemu elektoratowi PIS - góralom. Przyjmujemy model walki z Covid-19 japoński. W Japonii najmniej chorych. Nie ma lockdown'u, nie ma chorych. Wszystkie góry dla turystów w Europie pozamykane. Otwieramy nasze góry na turystów i umożliwiamy im przylot naszym LOT-em z całej Europy. Nasze rodziny też chętnie przylecą do domów na święta. Ruszamy turystykę, gospodarkę oczywiście z zachowaniem wszelkich norm sanitarnych.

4. Został Prezes kontrolerem niejako, w randze wiceministra, wszystkich służb. Chcemy bronić Kościoła, rozliczyć pedofilów i świeckich i kościelnych, zacznijmy od sięgnięcia do historii. Proszę, aby zespoły wspierające Prezesa przygotowały takie oto zestawienia pracowników i je porównały :

a) wszyscy agenci, pracownicy administracyjni też, departamentu do walki z kościołem MSW, dane osobowe, adresowe, finansowe, DNA.

b) lista Wildsteina - z danymi aktualnych pesel i miejsc stałego zameldowania i zamieszkania oficerów oprawców z tej listy, DNA.

c) lista, raport pracowników WSI, DNA.

Jeśli porównacie te listy dojdziecie do kilku wniosków, jeśli poszukacie tych osobników (też płci żeńskiej) w obecnym wojsku, centrach rekrutacji, policji. Te śpiochy na przykrywkach legalizacyjnych teraźniejszych lub wyniesionych z teczek PRL (tych podobno spalonych, a namiętnie kopiowanych) z resztkami w IPN, pracują jako młodsi (kobiety lub mężczyźni) w jednostkach wojskowych czy policji. Ci agenci byli przygotowywani do ciągłej walki z kościołem, zostawali księżmi, prowadzili msze, gwałcili chłopców i dziewczynki, kleryków w seminariach, by budować bazę LGBT na przyszłość. Nie rzucili tych umiejętności w nowej rzeczywistości, jeszcze je podkręcili, robiąc częste wyjazdy do np. Niemiec po pieniądze na bieżącą działalność lub wyłudzali kredyty na dane rodziców np. gwałconych chłopców. Siedzą w sądach jako konserwatorzy, w policji jako przykrywkowcy, mają dostęp do wszystkich nowinek farmakologicznych i medycznych wywiadów, szczególnie rosyjskich. Psują nadal kościół od wewnątrz. Przykładów dużo jest w lubuskim, agent policyjny jako konserwator sądu rejonowego, jednocześnie ksiądz proboszcz parafii miejskiej, były pracownik WSI i SB, umieszczony na listach B.Wildsteina, pracujący w wojskowych kancelariach tajnych, mający kilkanaście przykrywek pedofil homoseksualny, biseksualny z orientacji. Miasto akcji, to z którego piszę. Nikt nie posadził go za kratki od 30-tu lat w nowej rzeczywistości. Patrz - pedofil nieekskluzywny zorganizowany.

Jeśli takie indywidua są przy wojsku, mają dostęp do tajnych danych na całej ścianie zachodniej, to nic dziwnego, że doktryna konserwatywna mająca szacunek finansowy dla najuboższych, tutaj nie ma poklasku, ani poparcia. Mając nadzór nad nimi, może ich Prezes ustawowo pozbawić apanaży, emerytur, czy dokonać degradacji w stopniach wojskowych. Pisałem o trzech takich biedakach z Gorzowa żyjących na kilkunastu przykrywkach każdy, łupiących obecny Skarb Państwa na taką kasę, że aż miło. Nie będą mieli wpływu na nowe kadry w Policji czy wojsku, nie będą mieli poparcia. Prezes będzie zaskoczony, gdy odpowiedni ministrowie porównają te listy. Dopiero się oczy otworzą, że do nich należą nawet Ci, którzy są w szeregach PO jako informatorzy i psuje. Proponuję drugie postępowanie takie, jakie poczyniło BOSTON GLOBE w USA rozprawiając się z pedofilami w sutannach. Dziennikarze z USA nie wiedzą do dzisiaj, że służby PRL-u same stworzyły pedofilów by inwigilować polski kościół i psuć go od wewnątrz. Pokażmy ten aspekt, odsłońmy tę zgniliznę po sowieckich służbach.


Lubię to! Skomentuj2 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka