gini gini
250
BLOG

Kto jest winien smierci polskich zolnierzy ?

gini gini Polityka Obserwuj notkę 29


     Sluzby poszukuja ,zabojcy polskiego zolnierza, ktory, niedawno zginal na granicy ,dzis dowiadujemy sie o smierci drugiego , a o ilu przypadkach nie wiemy?

       Co sie tam dzieje pokrotce mowi bez owijania w bawelne Rafal Otoka Frackiewicz .Niestety zadne  media   glownego scieku  tego nie pokaza .

     Pokaza Wam za to przemytnikow , handlarzy ludzi, ktorzy domagaja sie na swoja dzilalnosc finansowania od panstwa, czyli my sie mamy skladac, zeby dowozili , nam roznej masci terrorystow , lub tez ruskich wyszkolonych zabojcow, jak mowi dzis pan premier Tusk, ktory obiecuje , ze bedzie nas chronil, podczas gdy jego minister Bodnar sciga polskich zolnierzy , ktory nas przed tymi ludzmi bronia .

    "Powołanie specjalnego zespołu w prokuraturze

         "W związku z oskarżeniami żołnierzy wyszły na jaw kolejne szokujące informacje. Okazuje się, że w kwietniu w Prokuraturze Okręgowej w Siedlcach powołano specjalny zespół, którego celem jest „zebranie i karnoprawna ocena materiału dowodowego dotyczącego zachowań funkcjonariuszy podejmowanych wobec cudzoziemców, którzy przekroczyli granicę białorusko-polską”.

   "W dniu 15 kwietnia 2024 r. Prokuratura Okręgowa w Siedlcach wszczęła śledztwo w sprawie  przekroczenia uprawnień i niedopełnienia obowiązków przy wykonywaniu czynności związanych z ochroną granicy państwa przez funkcjonariuszy Straży Granicznej, Policji i innych służb w okresie od września 2021 r. do marca 2024 r. w Białowieży, Bobrownikach i innych miejscach przy granicy polsko-białoruskiej, między innymi poprzez podejmowanie wobec ustalonych i nieustalonych cudzoziemców przybywających we wskazanym wyżej okresie z Białorusi do Polski, działań polegających na zawracaniu ich do linii granicy (tzw. procedura push-backu), pomimo zgłoszenia przez te osoby woli uzyskania ochrony międzynarodowej, a także zawracania do linii granicy państwa uchodźców, którzy znajdowali się w stanie zagrażającym w sposób bezpośredni ich zdrowiu i życiu, tj. o czyny z art. 231 § 1 kk i inne"


            A wiec prowadza sledztwo  obejmujace lata 2021 -2024 , co kuriozalne w tym pismie to to, ze podejmowali dzialania wobec ludzi ustalonychNIEUSTALONYCH -znaczy ofiary nie ma a zarzut jest.Zawracanie do granicy ktorzy znajdowali sie w stanie zagrazajacym ich zdrowiu i zyciu , tez kuriozum, ktoich badal?

    Dodam od siebie, ze prokuratura Bodnara , chetnie przyjmuje donosy, od aktywiszczy dziennikarskich , ktore nie widza atakow na polskich zolnierzy , ale za to chetnie przytula dotacje panstwowe, za przemycanie ludzi, co jest przestepstwem. 



    Przemytnicy ludzi idą za kraty. Nie ma uniewinnień
Więzienie i konfiskata aut – lawina skazujących wyroków za pomoc w nielegalnej imigracji.


          Jak to sie wiec dzieje, ze grupa Granica , pan Czaban staraja sie o dotacje na ten przemyt , pisza w internecie nikt ich nie zamyka i m nic nie konfiskuje , a wprost przeciwnie dotuje.A sciga sie polskich zolnierzy????

   












     














https://www.rp.pl/przestepczosc/art37058251-przemytnicy-ludzi-ida-za-kraty-nie-ma-uniewinnien



https://www.tysol.pl/a122823-w-prokuraturze-bodnara-powstal-specjalny-zespol-w-celu-scigania-zolnierzy-szokujace-doniesienia



Obrazy wykorzystywane wyłącznie jako prawo cytatu w myśl art. 29. Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych

gini
O mnie gini

http://www.decorand.pl/czarownica-076-0040

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka