O123 O123
178
BLOG

Dwie strony polityki zagranicznej...

O123 O123 Polityka Obserwuj notkę 21
Bilans

Im lepiej działa ministerstwo spraw zagranicznych tym mniej potrzebujemy wydatków na armię ..

Im gorsza działalność rządu i MZ tym większe koszta na obronę , które w efekcie i tak nie zapobiegną

najgorszemu ,tzn wojnie .

Tak ,ze ja się nie cieszę ,ze będziemy mieli wielka i kosztowną armię , bo nie tedy prowadzi droga do trwałego

bezpieczeństwa państwowego..

Wielka i kosztowna armia jeśli nie ma być marnowaniem  zasobów musi być użyta , inaczej to bezsens .

I teraz jesteśmy na progu takiego bezsensu.


O123
O mnie O123

Nie wybieram nikogo na więcej niż 2 kadencje

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (21)

Inne tematy w dziale Polityka