Im lepiej działa ministerstwo spraw zagranicznych tym mniej potrzebujemy wydatków na armię ..
Im gorsza działalność rządu i MZ tym większe koszta na obronę , które w efekcie i tak nie zapobiegną
najgorszemu ,tzn wojnie .
Tak ,ze ja się nie cieszę ,ze będziemy mieli wielka i kosztowną armię , bo nie tedy prowadzi droga do trwałego
bezpieczeństwa państwowego..
Wielka i kosztowna armia jeśli nie ma być marnowaniem zasobów musi być użyta , inaczej to bezsens .
I teraz jesteśmy na progu takiego bezsensu.


Komentarze
Pokaż komentarze (21)