Za Białoruś rządząca nami pseudoprawica dostała po łapach a za nią i my Polacy .
Teraz następne psdeudoelity nie potrafią się znaleźć w polityce miedzynarodowej i
znowu dostają po łapach i znowu za nimi Polska też .
Czy oni nigdy już się nie nauczą?
Za Białoruś rządząca nami pseudoprawica dostała po łapach a za nią i my Polacy .
Teraz następne psdeudoelity nie potrafią się znaleźć w polityce miedzynarodowej i
znowu dostają po łapach i znowu za nimi Polska też .
Czy oni nigdy już się nie nauczą?
Nie wybieram nikogo na więcej niż 2 kadencje
Nowości od blogera
Komentarze
Pokaż komentarze (16)