Jaki interes może mieć państwo i społeczność w tym by pary jednopłciowe nagradzać jakimiś ulgami
w podatkach ?
Ma ktoś jakąś wiedzę w tym temacie ?
Jaki interes może mieć państwo i społeczność w tym by pary jednopłciowe nagradzać jakimiś ulgami
w podatkach ?
Ma ktoś jakąś wiedzę w tym temacie ?
Nie wybieram nikogo na więcej niż 2 kadencje
Nowości od blogera
Komentarze
Pokaż komentarze (48)