31 obserwujących
5246 notek
1878k odsłon
96 odsłon

Kampania wyborcza, na kogo postawić ?

Wykop Skomentuj1

Kampania wyborcza ma wyłonić najlepszego kandydata na prezydenta państwa. Z prezydentem Andrzejem Dudą chce konkurować opozycja. Aby zastanowić się nad reelekcją urzędującego prezydenta, czy też stawiać na nowego kandydata, trzeba znać opinie na temat funkcjonowania państwa zarządzanego przez Zjednoczoną Prawicę (potocznie - PiS z Jarosławem Kaczyńskim jako głównym politykiem większości parlamentarnej) .


Dlatego chciałbym zacytować jedną z najnowszych ocen pracy służb ratowniczych w akcji zagrożenia życia...


"Przyjechałam karetką. Miałam bardzo ciężki wypadek. Służbom ratowniczym, służbom porządkowym, policji, straży, wszystkim, którzy pomagają innym ludziom, chciałam podziękować za gotowość"

Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/podkarpackie/news-podkarpackie-poslanka-po-uczestniczyla-w-wypadku-samochodowy,nId,4336026#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox


https://www.youtube.com/watch?v=JXOYHasCyLc


Myślę, że ta ocena nie jest oceną wziętą z sufitu. Poza tym nie jest to ocena jakiejś akcji pokazowej. Jest to ocena uczestnika wypadku w ruchu drogowym, który doświadczył dramatu na drodze i mógł widzieć pracę zespołów ratowniczych w akcji...Zapraszam do składania podpisów na listach poparcia dla urzędującego prezydenta, który odpowiada za pracę służb odpowiadających za bezpieczeństwo nas wszystkich przez całą dobę każdego dnia roku...


Tu jest link z wzorem listy poparcia dla kandydata na urząd prezydenta państwa - Andrzeja Dudy -

https://megadrive.pl/#/view/file/4rz98tq5eijgoma7agwx/Wykaz_podpisów_poparcia_Andrzeja_Dudy.pdfPlik po wydrukowaniu należy wypełnić zgodnie z oznaczeniem i przekazać najbliższemu biuru poselskiemu Prawa i Sprawiedliwości.
Wykop Skomentuj1
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka