38 obserwujących
5985 notek
2067k odsłon
  133   0

Pustaki "oPOzycji"...

Trwa w najlepsze batalia o odsunięcie PiS od władzy. Donald Tusk dwoi się i troi na spotkaniach z wyborcami i tłumaczy, dlaczego PiS trzeba odsunąć od władzy... Co będę pisał dalej. Jest przecież takie powiedzenie - że "nikt nie da ci tyle, ile obieca ci PO..."


Tu chciałbym zaproponować pewną retrospekcję w czasie - przypomnienie sobie o tym, co było mówione na przykład "przed rokiem"... Wystarczy wrzucić jakieś hasło do wyszukiwarki z dodatkiem

"***, you tube"


i wcisnąć enter. Wyszukiwarka zadba o resztę i wrzuci nam coś niecoś na temat wyszukiwany, ale wśród zaproponowanego materiału zostaną dodane różne inne filmiki, na przykład rewelacje spod znaki "Jan Piński", czasem jakiś wywiad z "onetu", pojawiają się również kolejne wywiady redaktora Sumlińskiego czy też Michalkiewicza.


Dzisiaj wybrałem archiwalny materiał sprzed roku emitowany przez TV Republika, gdzie gościem programu jest Rafał Ziemkiewicz.

Myślę, że "taka zabawa" ma sens. Po prostu możemy sprawdzić to, co publicysta mówił oraz ocenić z perspektywy czasu. Że zajmuje to czas... Ale warto, by umieć rozpoznać, kto jest naszym rzecznikiem, a kto został wyznaczony do robienia nam wody z mózgu...https://www.youtube.com/watch?v=f6fY-8vsCIEI na podobnej zasadzie - również na podstawie tytułu sprzed 10 miesięcy - kolejny materiał - tu już przypadek zadecydował, że znowu jest to program Rafała Ziemkiewicza...


https://www.youtube.com/watch?v=9QGyTz7qdNA


Uważam, że warto jest wysłuchać tych rozmów sprzed roku, by lepiej widzieć perspektywę czasu przyszłego...

Lubię to! Skomentuj6 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale