elementy programu
Ściąga dla partii politycznych
10 obserwujących
603 notki
160k odsłon
114 odsłon

Biseksualiści górą, jak twierdzi biologia

Wykop Skomentuj1

Ponieważ jakiś burak, wróg nauki,  usunął mój komentarz - a jest to ważna wiedza - to publikuję go w postaci notki, ku oświeceniu.

Baker (jak mi się zdaje on pierwszy) odkrył i zbadał, że biseksualizm daje przewagę ewolucyjną nad zwyczajnymi heteroseksualistami. Przewaga biseksów bierze się z wcześniejszego nabycia kompetencji seksualnych, jak to mówią biolodzy - po prostu biseksi wcześniej i szybciej uczą się podrywania, technik pieszczot itd. Chłopcu łatwiej jest uprawiać seks z wujkiem czy kolegą, niż zostać sam na sam z koleżanką. Wujkowi czy starszemu koledze łatwiej jest uwieść chłopca, niż chłopcu - uwieść koleżankę. Dlatego nastoletnim gejom łatwiej jest uwodzić dziewczyny, niż zwyczajnym nastolatkom; łatwiej jest rozkochać dziewczynę, gdy się wie, jak pieścić i w ogóle jest się przyzwyczajonym do długotrwałych pieszczot. Dziewczyny wybierają naturalnie gejów na mężów, jeśli mają porównanie i nie wiedzą o biseksualnej przeszłości narzeczonego.

W tym jest pies pogrzebany - najważniejsza jest tajemnica. Absurdem jest ujawniać się. Każdy pedał instynktownie ukrywa tę tajemnicę, gdyż tylko dzięki tajemnicy - dzięki graniu nie fair - może w tej ewolucyjnej grze mieć przewagę. 

To kluczowy moment, żeby skojarzyć całe to rozumowanie, dlatego zatrzymam się tutaj i odwołam do wyobraźni. Wyobraźcie sobie uczciwego geja, czyli takiego, który ogłasza publicznie, że jest gejem. Co nam mówi ta informacja? Ano mówi nam: "Nie jestem z natury lepszy niż inni chłopcy, ani bardziej śmiały, ani wrażliwszy, ani bardziej cierpliwy w pieszczotach, ani lepiej rozumiejący uczucia i pragnienia dziewczyn... - jestem po prostu wytrenowany przez mojego wujka geja i przez starszych kolegów, którzy od dziecka szkolili mnie w stosowaniu różnych oswajających technik seksualnych - to dlatego łatwiej nam - biseksualistom - jest podrywać wasze koleżanki i dlatego łatwiej nam je utrzymać przy sobie".

Czy po takiej deklaracji biseksy nadal miałyby przewagę w tej grze? Czy dziewczyny, wiedząc, że to wszystko nie jest naturalne i szczere, tylko wyćwiczone, nadal byłyby skłonne wybierać gejów na mężów? Tego nawet nie trzeba rozumieć - większość pedałów instynktownie trzyma w tajemnicy swoje pedalskie drugie życie, także po to, żeby potajemnie zwiększać sukces reprodukcyjny swoich siostrzeńców... no bo który ojciec zostawiłby syna sam na sam z wujkiem pedałem? Aha, trzeba tu dodać, że geny biseksualizmu dziedziczone są głównie przez chromosom X, dlatego stryjowie nie zagrażają naszym synom, tylko wujowie.

Wykop Skomentuj1
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale