19 obserwujących
202 notki
179k odsłon
  256   0

Unia w Unii Stanów Zjednoczonych - przed wyjazdem

Z Internetu
Z Internetu

"Unity"  ton jedność, wspólnota i współpraca - podstawa ustroju  United States of America.

Former WH Adviser Navarro: 'Forget Unity' if Impeachment Trial

Director of Trade and Manufacturing Policy Peter Navarro speaks to members of the press.

  Newsmax News - Thursday, 21 January 2021  

Trade and Manufacturing Policy Director Peter Navarro addresses members of the press -

Peter Navarro pełnił funkcję dyrektora Krajowej Rady Handlu w Białym Domu; posiada doktorat z ekonomii na Uniwersytecie Harvarda i od ponad 20 lat jest profesorem biznesu na Uniwersytecie Kalifornijskim w Irvine.

"Demokraci mogą "zapomnieć o jedności", jeśli nadal będą naciskać na proces impeachmentu w Senacie USA byłego prezydenta Donalda Trumpa" powiedział były doradca handlowy Białego Domu Peter Navarro w środę.

"To już nic nie da, trzeba to jakoś zdjąć ze stołu", powiedział w środę. "To będzie kraj 50-50. Przepaść między nami będzie przepaścią. Nie będzie nic innego jak wzajemne tarcie."

"Jeśli Biden nie jest w stanie lub nie chce przekonać Kongresu Demokratów "z wycofania się z prób pogrążenia Donalda J. Trumpa, zapomnij o jedności", dodał Navarro.

"Pomimo  wezwania Bidena do "jedności" w przemówieniu inauguracyjnym, demokratycznie kontrolowana Izba Reprezentantów oskarżyła Trumpa twierdząc, że podżegał do "powstania", pomimo że zachęcał swoich zwolenników na wiecu do marszu "pokojowo" do Kapitolu. Kilkaset osób naruszyło budynek Kapitolu, podczas gdy Kongres debatował nad certyfikacją głosowania w Kolegium Wyborczym.

Przewodnicząca Izby Nancy Pelosi, która jeszcze wysłała artykułu o impeachmentu do Senatu powiedziała wcześniej, że postawienie Trumpa przed sądem będzie aktem jedności.

"Faktem jest, że prezydent Stanów Zjednoczonych popełnił akt podżegania do buntu", powiedział Pelosi. "Nie sądzę, że jest to bardzo jednoczące powiedzieć: "Och, po prostu zapomnijmy o tym i idźmy dalej." To nie jest sposób, w jaki się jednoczysz."

Navarro zasugerował, że postawienie Trumpa przed sądem jeszcze bardziej podniesie jego status i stanie się jeszcze większą postacią niż był dotąd.

"Donald J. Trump wsiadł dziś samolotu i wrócił do domu na Florydę", powiedział Navarro, odnosząc się do zdjęć Air Force One. "A jeśli macie zamiar ścigać go dalej, macie zamiar po prostu uczynić go bardziej problemem i większym problemem i będziecie żałować. Zobaczycie co się stanie w ciągu najbliższych dni i tygodni."

Były doradca Trumpa, Navarro powiedział, że doradza Demokratom, że nie powinni zrezygnować z rozprawy, że w ten sposób przyniesie korzyści tylko byłemu prezydentowi politycznie.

W programie powiedział również - "Mówię tylko, że to, co powinni zrobić, jeśli mieli jakiś sens," powiedział.

"Mówię do ludzi na Kapitolu, knock it off," "Przestańcie. Niech ten człowiek odejdzie spokojnie ze swoją godnością. Był największym prezydentem miejsc pracy, największym negocjatorem handlowym, jaki kiedykolwiek mieliśmy w historii tego kraju. To jest po prostu złe, co robicie."

Navarro podkreślił również, że "gdyby wybory odbyły się dzisiaj" Trump ponownie by wygrał, i "tego obawiają się Demokraci".

"Nigdy nie byłem bardziej wkurzony w moim życiu niż teraz i myślę, że 74 milionów Amerykanów, którzy głosowali na prezydenta Trumpa czują się dokładnie tak samo", powiedział Navarro.

Nowy prezydent USA wzywa do jedności nadal dzieląc kraj... Ciąg dalszy "powtórki z rozrywki.


Dlaczego "przed wyjazdem" w tytule?... Przez jakiś czas nie będzie nasz.


Lubię to! Skomentuj6 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka