25 obserwujących
239 notek
223k odsłony
  1350   2

G7, Biden, Wuhan i naukowcy - na poluzowanych szczeblach władzy w USA

Z Internetu
Z Internetu

Media donoszą – “Biden to participate in G-7 Summit, NATO Summit and meetings with EU Council and participate in a high-stakes, in-person meeting with Russian President Vladimir Putin”

Prezydent USA Joe Biden odleciał na szczyt G7... Cały świat z zapartym tchem będzie słuchał każdego jego słowa... Media amerykańskie zapewniają – „to on będzie mówił a UE słuchała”; sądzić jednak należy, że odwrotnie będzie też... Albo nikt nikogo słuchał nie będzie... Ale - czy G7, to "sami swoi"?

Celem podróży jest - "making clear to Putin and to China that Europe and the United States are tight," powiedział Biden reporterom w środę, zanim prezydent wszedł do Air Force One .

Biden będzie podkreślał więzi atlantyckie, nęcił Brytyjczyków, uspokajał Niemców i Francuzów i flirtował z Putinem... Flirtował – nie flirtował... trudno mówić o flircie, skoro Putin dla nowej administracji amerykańskiej jest skreślony.

Nic nie szkodzi - w UE format Bidena znają i na poważnie raczej nie biorą... Ważniejsze jest spotkanie Biden – Putin, po którym można się czegoś spodziewać... Wszystkich interesuje – czego można się spodziewać?

Nie mam zamiaru wizyty Bidena analizować na Salonie, choć bardzo mnie interesuje jej wynik; od tego są specjaliści – zawodowcy i amatorzy medialni... Zwracam tylko trochę uwagi na to, co się dzieje na szczeblach amerykańskiej władzy...

Joe Biden prezydentem „został”, ale różnie o tym mówią i piszą, od prawego do lewego... Aliści, od kilku tygodni w mediach dostępnych w Ameryce, przynajmniej niektórych, pojawiają się informacje, przecieki i komentarze związane z „the begininng” – tj. początkiem czasu tematu „COVID-19” i przyczynami „uwolnienia” wirusa, którego poprzedni prezydent USA Donald Trump, nazwał „wirusem chińskim”... Z Księgą Genesis ma to niewiele wsplnego.

Jakoś tak się poukładało, że różne insynuacje i spiskowe teorie łączą COVID z prezydenckimi wyborami, Joe Bidenem i dorobkiem jego rodziny... Rzecz jasna – podłoże jest polityczne, bo zażarta walka Dems i Reps trwa – a nawet rozwija się i rozprzestrzenia... Zupełnie jak koronawirus... Ale nastąpiła - jakby ulga; przynajmniej tak to dla wielu wygląda.

Zaczęło się kilka tygodni temu... Niektóre media powróciły do znanego tematu, a USA First Reporting doniósł 18 maja 2021r. -

"CORRUPTION: New Emails Show Joe Biden Was Directly Tied to Hunter Biden China Business Plans"

"KORUPCJA: Nowe e-maile wskazują bezpośrednie związki Joe Bidena z Chińskim Planem Biznesu Huntera Bidena"

Nowo ujawnione w mediach e-maile, wskazują że Hunter Biden (syn Joe Bidena) i jego współpracownik Jeffrey Cooper omawiali plany włączenia ówczesnego wiceprezydenta Joe Bidena w ich przyszłe plany biznesowe.

Nowa e-mailowa bomba rodzi nowe pytania na temat Huntera i Joe Bidena, potencjalnie skorumpowanego przez zachowanie się podczas sprawowania wice-prezydentury za Obamy, podczas wyborów prezydenckich i sprawowania urzędu Prezydenta.

„Związek Cooper-Biden jest wart dochodzenia.”... W latach 2012-2014 Hunter Biden był menedżerem Eudora Global, firmy inwestycyjnej założonej przez Jeffa Coopera... Są przecieki, że Hunter żadnej pracy dla nich nie wykonał... A może wykonał? Czy kogoś to obchodzi? „Wystarczy wysłać mu czek, a on jakoś się odwdzięczy”.

Jeffrey Cooper i Hunter Biden mieli nadzieję zorganizować imprezy polityków z miliarderami na całym świecie, aby stworzyć "globalną grupę współpracy, która będzie pomagać sobie nawzajem w naszych regionach w jakikolwiek możliwy sposób".

Amerykański publicystyczny portal internetowy The Daily Wire przekazał więcej - 

In 2011, President Barack Obama invited Cooper to the White House to dine with the Korean president."

"Cooper was involved with Hunter and his much-scrutinized dealings in the Ukraine, where Hunter was reportedly paid some $50,000 a month to sit on the board of gas company Burisma, and other dark corners of the world.”… Nie tłumaczę.

Ale to przetłumaczyć jest warto -

"Jeff Cooper jest założycielem firmy inwestycyjnej o nazwie Eudora Global i dyrektorem generalnym "international online gaming enterprise” o nazwie Ocho Global. Był również "założycielem Simmons Cooper Andrew; kancelarii prawnej, która specjalizuje się w złożonych i o wysokiej wartości spornych spraw w amerykańskich sądach”... Online gaming - o wysokie stawki!

W 2010 roku Cooper zawarł umowę z firmą Hunter, Rosemont Seneca Partners.

"Eudora Global zgadza się współpracować z Seneca przy różnych projektach dotyczących zarówno transakcji krajowych, jak i międzynarodowych. W przypadku takich projektów, Seneca otrzyma 25% udziału Eudora w kapitale we wspomnianych projektach. Seneca zgadza się wykorzystać swój szeroki wachlarz wiedzy i relacji, aby pomóc projektom uzyskanie maksimum jego możliwości" – powiedział Cooper... Bardzo szczerze i otwarcie powiedział.

Lubię to! Skomentuj14 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka