26 obserwujących
279 notek
256k odsłon
  274   0

Zika, Omikron, Flurona – kolejne fale projektu BigFarm Production w USA

Z Internetu
Z Internetu
Minęły cztery lata prezydentury Donalda Trumpa i problemów z wirusem Zika... . Po doświadczeniach z wirusem Zika w 2016 roku, Covid-9 i jego pochodne z Omikronem włącznie, wystąpiło nowe zagrożenie przez powrót grypy w nowej wersji "Flurona". Flurona występuje łącznie z wirusem Omikron, a skala ich łącznego zagrożenia nie jest jeszcze znana.. W artykule podkreślono rolę dr. Fauci, lekarza i doradcy prezydentów USA w rozwoju epidemii strachu towarzyszącej pandemii koronawirusowej i wcześniejszej epidemii wirusa Zika. Dr Fauci prowadzi własną grę polityczną i jest wpierany przez firmy BigFarm i BigTech, z udziałem polityków. W Polsce, gra COVIdem i jego mutacjami też jest prowadzona z udziałem polityków.

‘It’s obviously not good to be infected with two viruses rather than one, but there’s no clear indication that this is a particularly bad combination... ‘ (Dr. Jonathan Grein)


Nowe upiorne zjawisko – "Flurona" zapanowało nad światem... Flurona już straszy i straszyła będzie, ergo; tego nic nie zmieni... W Polsce jeszcze nie jest ujawnione, ale będzie.

Żeby to zjawisko zobaczyć na własne oczy, trzeba trochę cofnąć się w niedawną przeszłość.

W Headline USA, wczoraj można było znaleźć sporo przypomnień o kampanii strachu, którą w 2016 zainicjowała grupa lekarzy finansowana przez BigFarm i innych „nieznanych”, ale dobrze widocznych sprawców.

Znany w Polsce od niedawna niesławny podżegacz strachu, dr Anthony Fauci, ponownie znalazł się pod tutejszą lupą, tym razem z powodu wystąpienia zjawiska nazwanego "Flurona" - która jest nowym rodzajem grypy rozprzestrzeniającej się w amerykańskiej rzeczywistości, wraz z osławionym już Omikronem... Zjawisko wcale nie dotyczy tylko USA, już dostrzegły go inne państwowości.

Zjawisko "Flurona" spowodowała przypomnienie o wysiłkach dr. Fauci w procesie budowania zjawiska Zika i paniki spowodowanej wirusem Zika w 2016 roku.

Epidemia gorączki Zika, wywołana przez wirusa Zika, rozpoczęła się w Brazylii i dotknęła inne kraje obu Ameryk; w tym USA, w okresie od kwietnia 2015 r. do listopada 2016 r. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) ogłosiła koniec epidemii w listopadzie 2016 roku.

Warto zapamiętać te daty, zadziwiająco zbieżne z okresem wyborów prezydenckich w USA w 2016... Rzecz jasna, wrzucam to w spiskową teorię dziejów, bo w Ameryce mówiły o tym tylko baby z magla. Pralniczych magli już od dawna w Ameryce nie ma, ale baby ciągle są.

Wirus Zika, (Zika virus) jest wirusem RNA, przenoszonym przez komary. Pochodzi z Afryki, jednak rozprzestrzenił się też w Azji, Ameryce i Europie. Infekcja zazwyczaj cechuje się przebiegiem bezobjawowym, ale niekiedy występują objawy grypo-podobne  połączone z wysypką.. Leczenie zazwyczaj przebiega w warunkach ambulatoryjnych.

Od kilku lat, główną postacią medialną oceniającą powody występowania i leczenia chorób wirusowych, stał się Anthony Stephen Fauci – amerykański lekarz i popularyzator wiedzy o chorobach zakaźnych; od 1984 r. dyrektor wchodzącego w skład Narodowych Instytutów Zdrowia, Narodowego Instytutu Alergii i Chorób Zakaźnych. Od tamtej pory jest doradcą prezydentów USA.

W 2016 roku Fauci nagłośnił kampanię medialną twierdząc, że wirus Zika spowodował "pandemię” wśród brazylijskich niemowląt, która może się okazać poważnym zagrożeniem społecznym. Jego kampania medialna odniosła „pewien sukces”, który polegał na doprowadzenia dużej części amerykańskich obywateli do stanu paniki.

Kongres USA wydał 2 miliardy dolarów na badania nad wirusem Zika, który jest endemiczny dla Ameryki Południowej i Środkowej. W tym czasie Fauci współpracował z Billem Gatesem i firmami Moderna i Pfizer, próbując rozpocząć produkcję szczepionek przeciw wirusom mRNA.

Tym projektem szczególnie zainteresowany był Bill Gates, ponieważ od dawna finansował badania nad wykorzystywaniem badań zarażeń przez komary, do prac nad rozwojem skutecznych szczepionek, które uważał za „globalnie pożądane” przez społeczeństwa na całym świecie.

„Niestety”, od roku 2016 w Stanach Zjednoczone odnotowano tylko 550 przypadków zachorowania na Zika. Kongres USA wydawanie pieniędzy na ten zbożny cel wstrzymał.

W tym czasie Fauci wykazywał dużą aktywność w poszukiwaniach innych sponsorów, w celu prowadzenia działań politycznych do rozpowszechniania koncepcji tego, co uważał za globalny „kryzys zdrowotny”, podobny do ogólnoświatowego kryzysu cieplarnianego. W celu uratowania świata, przekonywał o konieczności pokonania tego kryzysu w skali globalnej, przez masowe szczepienia.

Według dr. Fauci konieczne jest odwrócenie "ludzi, pieniędzy, zasobów i aktywności; od standardowych działań, które dotąd były podejmowane, do rozwoju prac nad szczepionką Zika i innymi szczepionkami antywirusowymi, dla zwalcza chorób trapiących ludzkość".

W tym czasie rozpoczęły się intensywne badania skierowane na produkcję anty-wirusowych szczepionek, co doprowadziło do praktyk dobrze poznanych w okresie ostatnich dwóch lat.

W wywiadach dla CNN, ABC i USToday, Fauci powiedział - "Wielokrotnie mówiliśmy z kolegami, że będziemy prosili o nowe zasoby finansowe"... "Ale zacznijmy od pełnowymiarowego, wieloskładnikowego i ogólnonarodowego programu szczepień. Mam na myśli nie tylko jedną szczepionkę, ale serię czterech lub pięciu szczepionek, które są na różnych etapach rozwoju. " – dodał.

W swoich oświadczeniach i wywiadach, Fauci opowiadał się za nasileniem działań politycznych w przypadku wystąpienia każdej choroby, która rozprzestrzenia się z dużą szybkością.

Lubię to! Skomentuj10 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale