E.B E.B
463
BLOG

Polska ich czy nasza?

E.B E.B Polityka Obserwuj notkę 36

Marek Jakubiak, poseł Kukiz15, którego bardzo lubię za jego rozsądek, waleczność i optymizm,  jest gościem Radia Wnet.

Proszę posłuchajcie jego raportu z sali sejmowej i jego oceny sytuacji:O kampanii prezydenckiej marszałka Hołowni,  powołaniu trzech komisji śledczych na najbliższym posiedzeniu sejmu,  demokracji w wykonaniu jeszcze obecnej opozycji, igrzyskach politycznych, odwołaniu członków komisji ds zbadania wpływów rosyjskich.

Poznajemy skład rządu Donalda Tuska z problematyczną kandydaturą  Radosława Sikorskiego jako ministra spraw zagranicznych.


Marek Jakubiak ocenia, że Donald Tusk został oszukany przez Komisję Europejską w  sprawie pieniędzy z KPO, które nie będą przyznane bezwarunkowo, tylko dlatego, że premierem będzie pan Tusk. Polska otrzymała 5 mld euro zwrotnej zaliczki z Funduszu Odbudowy na zielony ład, którymi Polska ma poprzez zakupy wiatraków  wesprzeć bankrutującą  niemiecką firmę.


Polacy zaczynają się powoli  orientować, że zamiast dobrych intencji opozycji  mają do czynienia z polityczną vendettą, w której nie chodzi o dobro Polski. Jak widać powoli przychodzi otrzeźwienie. Szybciej niż myślałam.


Polska jest do odbicia wg oceny pana Marka, bo Polska jest nasza.

Pan Jakubiak powołał zespół do spraw oceny wywiązywania się nowego rządu z obietnic wyborczych. Będzie się więc działo :).

Mówi też o  wyautowaniu Lewicy przez Tuska i oszukaniu Tuska prze UE. A więc nosił wilk...

Być może głosowanie europosłów z KO przeciw zmianom traktatowym ma swoje drugie dno, bo zemsta to druga twarz Donalda. Ale to tylko moje dywagacje.


Warto posłuchać, bo internet, dopóki nam go nie zabiorą, będzie teraz źródłem w miarę obiektywnych informacji i analiz.
E.B
O mnie E.B

Konstytucja RP  Art.14 Rzeczpospolita Polska zapewnia wolność prasy i innych środków społecznego przekazu. Mam na imię Ewa. Na moim blogu można zamieszczać opinie niekoniecznie zgodne z moimi, pod warunkiem zachowania ogólnie przyjętych norm obyczajowych. Oczywiście mam swoje poglądy, ale blogowanie dla mnie, to swobodna wymiana myśli, możliwość dyskusji, formowanie swoich poglądów w zderzeniu z poglądami innych. Wolność nie tylko "krzyżami się mierzy"......

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka