E.B E.B
283
BLOG

Bitwa o Warszawę

E.B E.B Polityka Obserwuj notkę 24

Pan Tobiasz Bocheński, były wojewoda łódzki i mazowiecki, został dzisiaj ogłoszony kandydatem PiS na prezydenta Warszawy.

Poniżej konwencja PiSu i zaprezentowanie kandydata przez prezesa PiS  Jarosława Kaczyńskiego oraz  inauguracyjne przemówienie wyborcze pana Tobiasza. 

Pod koniec konwencji została zaprezentowana  młoda drużyna przyszłego prezydenta.

Zaczynają się spełniać moje marzenia o odmłodzeniu kadry PiSu i sięgnięciu po ludzi spoza partii, ale mających Polskę w sercu a nie na koszulce.

25 lutego ma odbyć się w Warszawie spotkanie środowisk patriotycznych na zaproszenie PiSu. To jest  właśnie to zwieranie szeregów patriotycznej Polski.   I o to chodzi.
A tu dzisiejszy wieczorny wywiad z Tobiaszem Bocheńskim w TV Republika. Mówi o swojej wizji rozwoju miasta i sposobu zarządzania nim. 

A więc do boju panie Tobiaszu!   Odbijamy Polskę z rąk ludzi Tuska i oddajemy ją Polakom.

I jeszcze w TV TRWAM, w Polskim Punkcie Widzenia:E.B
O mnie E.B

Konstytucja RP  Art.14 Rzeczpospolita Polska zapewnia wolność prasy i innych środków społecznego przekazu. Mam na imię Ewa. Na moim blogu można zamieszczać opinie niekoniecznie zgodne z moimi, pod warunkiem zachowania ogólnie przyjętych norm obyczajowych. Oczywiście mam swoje poglądy, ale blogowanie dla mnie, to swobodna wymiana myśli, możliwość dyskusji, formowanie swoich poglądów w zderzeniu z poglądami innych. Wolność nie tylko "krzyżami się mierzy"......

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka