Bez komentarza. Fot. Google A.I.S.
Bez komentarza. Fot. Google A.I.S.
el.Zorro el.Zorro
553
BLOG

Czyżby Syjoniści brali odwet za rzeź w Babim Jarze? (Analiza)

el.Zorro el.Zorro Polityka Obserwuj notkę 10
syjonizm, polityka imperialna, wojny imperialne, wojna na Ukrainie,

Ponoć zemsta jest rozkoszą bogów,
ale śmiertelnych prowadzi do zguby.
(
Własne).

                                   
       Jest dzień 29 września 1941 roku, dzień w którym przypadło ważne żydowskie święto Jom Kipur, czyli Święto Pojednania.
Kilka dni wcześniej w zajętym, po zajadłym oporze Armii Czerwonej, przez Wermacht Kijowie, dochodzi do serii krwawych ataków na przejętą przez Niemców infrastrukturę, które nie tylko doprowadzają Niemców do furii i wymierzania odpowiedzialności zbiorowej,
ale przede wszystkim stają się pretekstem do przetestowania lojalności profaszystowsko nastawionych ukraińskich nacjonalistów, kierowanych przez otoczenie Stepana Bandery, tego samego środowiska, które potem w bestialski sposób wymordowało (oficjalnie), MINIMUM 200`000, słownie dwieście tysięcy, Polaków w ramach czystek zwanych Rzeziami Wołyńskimi.
       Jak to siepacze Hitlera mieli w zwyczaju, postanowili KOLEJNY RAZ wykorzystać naiwność miejscowych Żydów i, poprzez starszyznę kahalną, kazali im stawić się w wyznaczonych miejscach wraz z ciepłą odzieżą i kosztownościami, co sugerowało realizację obiegowych pogłosek o planowanych deportacjach ludności kahalnego rodowodu na wschód.
Oczywiście o żadnych deportacjach nawet nie myślano, planowano na miejscu dokonać masowych egzekucji, jak to robiono wcześniej na terenach Polski, ale przecież tego Żydom powiedzieć nie było można, jeszcze gotowi by nie zastosować się do rozporządzenia.
Powstał jednak spory problem logistyczno-psychiczny, który zauważył sam  reichsfuhrer SS Himmler podczas wizytacji wykonywania masowych egzekucji na terenach Zamojszczyzny,
(ponoć widząc jak członkowie Einsatzgruppe otwierają ogień do stających nad rowami cywilów, w tym do kobiet, dzieci i starców, zasłabł),
więc skonstatował, że osoby wykonujące prze dłuższy  tego typu zadania muszą albo popaść w obłęd, albo stać się psychopatami,  więc stałyby się nieprzydatne w powojennej III Rzeszy.
Uznano, że najlepiej byłoby aby na masową skalę Żydów likwidowali przedstawiciele „podludzi”, czyli miejscowi kolaboranci, którym pozwoli się zatrzymać część przejętego  po mordowanych Żydach dobytku, rzecz jasna z wyjątkiem kosztowności, które ulęgały ustawowo przepadkowi na rzecz Skarbu III Rzeszy, a za których przywłaszczenie groziła kara śmierci, nawet funkcjonariuszom SS.
Do tego skuteczna walka z Armią Czerwoną na bezkresach Rosji wymagała zaangażowania nie dywizji, ale armii, czyli 5 razy więcej żołnierza w linii, niż w przypadku kampanii wrześniowej czy francuskiej, więc gro sił musiało zostać skierowanych dla potrzeb coraz bardziej „rozcieńczonego” frontu, więc dla potrzeb eksterminacji radzieckich Żydów po prostu brakowało Niemców, a TYLKO Niemcy o starannie prześwietlonej narodowości do 4. pokolenia wstecz, mogli wówczas wstępować do SS.
Trzeba więc  było „skorzystać z pomocy” ukraińskich nacjonalistów, którzy po prostu zgadzali się w pełni z tezą, Hitlera, jakoby Żydów należy jak najsprawniej i najszybciej odesłać na łono Abrahama.
Wprawdzie ukraińscy nacjonaliści byli mocno rozgoryczeni faktem, że obiecana im niepodległa Ukraina z dniem 1 sierpnia 1941 roku uwiędła do rozmiaru  Dystryktu Galicja wchodzącego w skład Generalnego Gubernatorstwa, a ukraińską milicję rozwiązano, powołując w jej miejsce całkowicie podległą SS Policję Pomocniczą, ale, de facto, alternatywą dla kolaboracji z Hitlerem była powolna eksterminacja, taką jaką zaordynowano Polakom. Nie można też wykluczyć, że za seryjnym wysadzeniem gmachów publicznych w Kijowie i śmiercią kilkuset przedstawicieli władz okupacyjnych stali sfrustrowani ukraińscy nacjonaliści, a chcąc uniknąć nieuchronnego odwetu, skierowali podejrzenie na Żydów, czym przypieczętowali ich los
        Summa summarum, akcję masowej egzekucji ponad 30 tysięcy Żydów ściągniętych w okolice Babiego Jaru z okolic Kijowa po święcie Jom Kipur w 1941 roku zaplanowali i kierowali nią wysocy rangą funkcjonariusze SS,
ale bezpośrednimi siepaczami byli funkcjonariusze Ukraińskiej Policji Pomocniczej, noszący mundury z dystynkcjami SS, jak to praktykowano od momentu przejęcia przez SS kontroli nad wszystkimi siłami policyjnymi III Rzeszy.
Skąd ta wiedza Zorra?
ANO Z FILMU DOKUMENTALNEGO, jaki swego czasu, chyba przez pomyłkę, wyemitowała TVP - Historia,  zawierającego wspomnienia ocalałych z tamtej rzezi.
Po prostu nie wszystkich zabiły pociski wystrzeliwane przez pijanych ukraińskich żołdaków, bo jeszcze kilka dni po zakończeniu egzekucji, z zasypanych dołów wypełnionych zwłokami pomordowanych, dochodziły jęki konających, a miejscami wyraźnie ruszała się ziemia, dając czytelny sygnał, że sporo niedobitków próbowało się wydostać z masowych grobów.
Ba niektórym, głównie dzieciom,  nawet udało się z tych grobów wydostać, a nawet przeżyć wojnę, by dać wstrząsające świadectwo Prawdy, o roli jaką odegrali w tej rzezi ukraińscy nacjonaliści!!!
I to dokładnie jedna z tych cudem ocalałych dziewczynek,

powiedziała wprost, że siepacze wprawdzie byli ubrani w mundury niemieckie,
ALE MÓWILI PO UKRAIŃSKU!!!
Z resztą, im dalej było na wschód od linii Wisły, tym udział ukraińskiego autoramentu w szeregach hitlerowskiej policji, oraz  niższego dozoru obozów zagłady na terenach G.G. był wyższy,
na przykład w obozie zagłady Sobibór tylko kadra dowódcza była niemiecka, resztę tworzyli Ukraińcy.
Co ciekawe, ukraińscy psychopaci z Sobiboru długo pozostawali bezkarni, niektórych prędzej dopadła Kostucha niż Sprawiedliwość, bo formalnie nie byli członkami SS, a świadkowie ich ludobójstwa po prostu nie żyli. Po rozwiązaniu obozu większość trafiła do dywizji SS-Galicja i po poddaniu się zachodnim aliantom, uniknęła jakichkolwiek konsekwencji, ciesząc się z parasola ochronnego utworzonego przez USA i Wielką Brytanię, jako potencjalnych ekspertów od walki z ZSRR. (Większość dożyła nie niepokojona za popełnione zbrodnie w Kanadzie, dokąd trafili jako jeńcy wojenni Imperium Brytyjskiego).
To oburzające, ale zbrodniarze z SS-Galicja zostali lepiej potraktowani przez Brytyjczyków niż ...polscy weterani z Polskich Sił na Zachodzie ginący i odnoszący rany za interesy Brytyjskie!
        Wracając do teraźniejszości,
prezydent Putin JUŻ RAZ DAŁ CZYTELNY SYGNAŁ co do dalszej nietolerancji rozszerzenia NATO o Ukrainę. doprowadzając do secesji Krymu i wspierając logistycznie separatystyczne milicje.
Przeciwko wstąpieniu Ukrainy do Unii nie miałby wiele przeciw, bo zyskałby tym samym lepszy dostęp do rynków europejskich, ale prawie to Unia nie widzi szans na przyjęcie Ukrainy, zwłaszcza w obliczu otwartego konfliktu zbrojnego z silniejszą Rosją.
To bardzo szybko dotarło do prezydentów: Juszczenki, Janukowycza i Poroszenki, którzy, jako pragmatyczni oligarchowie, ograniczali się jedynie do płomiennych antyrosyjskich manifestów, ale w realu, bez rozgłosu, pomnażali swoje prywaty na handlu z ...Rosją, korzystając z faktu, że napięta sytuacja skutecznie ograniczała im konkurencję.
Jakby ktoś miał wątpliwości WSZYSCY prezydenci Ukrainy, zaczynając od Juszczenki, SĄ ŻYDAMI i aktywnymi działaczami Międzynarodówki Syjonistycznej
i to dzięki wsparciu finansowym, a także  przede wszystkim medialnym manipulacjom, Międzynarodówki Syjonistycznej zostali prezydentami Ukrainy!
Niestety, poprzednicy, również Żyda, aby było weselej, rosyjskiego, Zełenskiego, zdaniem Zorra, wyraźnie nie spełnili pokładanych w nich nadziei, bo do bratobójczej wojny z Rosją jak nie dochodziło, tak nie dochodziło, A ILEŻ, MOTYLA NOGA, MOŻNA CZEKAĆ?!!!
Zdychająca gospodarka USA potrzebowała a JAKIEJKOLWIEK wojny bardziej niż zdrożony wędrowiec odpoczynku,
bo nie tylko z powodu wycofania wojsk  z Afganistanu i Iraku oraz upadku rebelii przeciwko Asadowi w Syrii gwałtownie zmalało zapotrzebowanie na amunicję i sprzęt bojowy,
ale przede wszystkim uwiądł lukratywny biznes na zapewnianiu korpusom ekspedycyjnym US-Marines zabezpieczenia logistycznego, a zwłaszcza bardzo drogich możliwościach wirtualnego kontaktu żołnierzy z rodzinami.
(Ponuć operatorzy tych usług kasują kilkakrotnie wyższe stawki niż ma to miejsce z przypadku zwykłych połączeń telefonicznych lub internetowych.
Jeśli do tego doda się utratę pożytków z dzierżawy potężnej floty komercyjnych satelitów szpiegowskich, ale pracujących dla potrzeb US-Army, no to naprawdę „jastrzębiom” ze zbrojeniowego lobby made in USA zaczęła, z powodu ustania wojen, realnie zagrażać nędza,
no bo momentalnie upierdliwe kutwy zaczęłyby pytać o sens wydawania bilionów dolarów, (Jankesi nie mają biliardów, po 999 milionach mają 1 bilion i basta), na usługi wojenne, skoro nie prowadzi się wojny.
        Szanowny Czytelniku, to wcale nie jest tak, że „wredny Putin” z czystej nienawiści do Ukrainy i Ukraińców znalazł sobie pretekst, aby pragnących żyć w przyjaźni Ukraińców zbrojnie najechać, a państwo przynajmniej zdewastować.
Dokładnie KAŻDY włodarz , KAŻDEGO imperium, a Rosja jest imperium i basta, jeśli chce zachować rządzone przez siebie imperium, MUSI STANOWCZO REAGOWAĆ, na wszelkie próby „pokojowego” wypierania jego interesów gospodarczych za pomocą politycznej inwazji imperialnego  przeciwnika, a tym bardziej na próby skracania dystansu militarnego!
Tak samo postępują USA, Chiny i Wielka Brytania.

Ale co do tego mają Żydzi, a zwłaszcza wyznający judaizm potomkowie Chazarów, którzy dzięki mariażom są dziś pełnoprawnymi Żydami?
Cóż, Żydzi to bardzo pamiętliwa i do tego mściwa oraz podstępna  nacja, jak każdy lud semicki, po prostu „ten typ tak ma” i basta.
Zdaniem Zorra, Żydzi nie zapomnieli ukraińskim nacjonalistom zbrodniczej kolaboracji z Hitlerowcami i nie spoczną aż nie odbiorą i to z odsetkami, trybutu za doznane krzywdy i rabunki, więc nie spoczną, aż nie wezmą w pacht Ukrainę  a z Ukraińców nie uczynią swoich swoich niewolników.
W zasadzie JUŻ TEGO DOPIĘLI,
bo dziś Ukrainą niepodzielnie rządzą mafijne kartele oligarchów, bezpardonowo wyzyskujący Ukraińców jako bardzo tanią i praktycznie  pozbawioną socjalu siłę roboczą.
A praktycznie wszyscy ukraińscy oligarchowie SĄ Żydami i de facto są namiestnikami Międzynarodówki Syjonistycznej, skąd otrzymali i nadal otrzymują nielimitowane kapitały mające umożliwić syjonistycznej sitwie wrogie przejęcia majątku po ZSRR.
       Na zakończenie, analizując obecną sytuację, w którą wpędzili nieszczęsnych Ukraińców Syjoniści, Zorru przychodzi na myśl scena z powieści  „Ogniem i Mieczem”, (próżno jej szukać w filmie, bo jest, cytując imć Zagłobę, wielce dziś niepolityczna). W której Longinus Podbipięta prosi pana Zagłobę o protekcję u księcia Jeremiego Wiśniowieckiego, by ten przyjął go do swego wojska, gdyż jedynie tam widział możliwość spełnienia ślubu, w myśl którego zanim przystąpi do przedłożenia rodu, powtórzy wyczyn przodka, który na polu bitwy, za pomocą miecza Zerwikaptura, jednym cięciem pozbawił głów trzech rycerzy Zakonu Krzyżackiego.
Imć pan Zagłoba, wysłuchawszy motywu zaciągu pana Longinusa Podbipięty, odrzekł:
„No to teraz  będziesz pan musiał ściąć 6 głów kozackich, aby dopełnić ślubu”!
„A czemuż to”?

Zapytał zdziwiony pan Podbipięta.
„Bo Kozacy to półgłówki skoro zbuntowali się przeciwko Rzeczpospolitej ”.
Ale imć Onufry Zagłoba herbu Wczele chyba tak przewidującym być nie mógł, aby takie słowa mógł wykoncypować.
To raczej Henryk Sienkiewicz, wiedząc jak los potem spotkał Kozaków „pod carska opieką”, włożył te refleksję w usta elokwentnego, podstarzałego wzorca szlacheckiego sarmaty.
A ten los wielce okazał się okrutny!
Nie chcieli Ukraińcy pracować dla dobra Rzeczpospolitej, preferując wojaczkę, no to pod „opieką cara” dostali jej aż nadto, ginąc masowo podczas wojen imperialnych toczonych przez carów Imperium Osmańskim,
Nie podobała im się II Rzeczpospolita, no to zaznali „dobrodziejstw” bolszewickiej dyktatury
niestety nadal nie zmądrzeli, preferując wojnę nad gospodarkę pokojową!
Obierając sobie za prezydenta klasycznego klowna, a do tego syjonistę,
MAJA TERAZ WOJNĘ , KTÓRA SPUSTOSZY Ukrainę PODOBNIE JAK NAJAZDY MONGOLSKI SPUSTOSZYŁY Ruś Kijowską!
Jakby nie dywagować,
dziś jest już bez znaczenia to, czy wojsku ukraińskiemu uda się wyprzeć rosyjskiego agresora z terytorium Ukrainy, bo tę wojnę Ukraina JUŻ PRZEGRAŁA!

A czy wygra ją Rosja, TO SIĘ DOPIERO OKAŻE.
Natomiast smutnym, a dla Ukraińców wręcz tragicznym faktem jest to, że teraz czeka ten kraj alternatywa  tego kto po zakończeniu walk obejmie Ukrainę imperialnym protektoratem:
ALBO będzie to Rosja;
ALBO Międzynarodówka Syjonistyczna pod postacią ponadnarodowych karteli i syndykatów.
BO DOPROWADZAJĄC DO WOJNY z Rosją, prezydent Wołodymyr Zełanski na wieki pogrzebał możliwość utworzenia samodzielnego państwa o nazwie Ukraina.
Jeśli Ukraina przystanie na militarną neutralność i otworzy się na rosyjski kapitał, JEST SZANSA, że Ukraina stanie się buforem pomiędzy Rosją, a Unią i szybko nie tylko zostanie odbudowana, ale wyjdzie z obecnej wojny gospodarczo zwycięsko, tak jak Japonia wyszła z 2. wojny światowej.
Ale oddania w pacht zrujnowanego wojną państwa Syjonistom, uczyni z Ukrainy syjonistyczne kondominium, a z Ukraińców marnie opłacanych wyrobników i bezwolnych sług społeczności żydowskiej, która będzie się bogacić na wyzysku Ukraińców.
Zdaniem Zorra,
TAKI STAN DOPEŁNI ZEMSTY narodu żydowskiego na narodzie ukraińskim, za doznane krzywdy w XIX. i XX. Wieku.

Co do okazania było. Amen
Zorro.

el.Zorro
O mnie el.Zorro

Wiem, że nic nie wiem, ale to więcej, niż wykładają na uniwersytetach.

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka