Odebrać koncesję TVN i TVN24 i zabronić prenumeraty GW we wszystkich jednostkach administracji publicznej, szkołach ,spółkach skarbu państwa itd.
Od razu się polepszy.
Odebrać koncesję TVN i TVN24 i zabronić prenumeraty GW we wszystkich jednostkach administracji publicznej, szkołach ,spółkach skarbu państwa itd.
Od razu się polepszy.
Komentarze
Pokaż komentarze (5)