elena4.1 elena4.1
332
BLOG

I jak można te elity traktować poważnie?

elena4.1 elena4.1 Polityka Obserwuj notkę 2

Podrapiesz trochę pierwszego lepszego i już pozłotka schodzi. Jak z Fibaka.

Temu całemu motłochowi trzeba z buta przyłożyć i za margines posłać.

Zaprawdę mówię wam, sprawiedliwego wśród tej hołoty trzeba ze świecą szukać.

elena4.1
O mnie elena4.1

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (2)

Inne tematy w dziale Polityka