stręczył bogatym starym Żydom nasze młode lejdis?
Czy prokuratura się już nim zajęła? Czy jako celebryta wywinie się sprawiedliwości?
Czy zadziała nazwisko Fibak?
Trzeba o tym przypominać co 10 minut.
Nie będzie Polski dopóki nie wprowadzi się zdrowych standardów i etycznych zachowań po dziesiątkach lat degrengolady moralnej.


Komentarze
Pokaż komentarze (4)