Fabryka Prostych Rozwiązań
Teksty i odniesienia tutaj wynikają z moich fascynacji lub dezaprobaty. To nie są firmowe porady inwestycyjne, tylko prywatne opinie. Jeśli tu czegoś nie rozumiesz -pytaj, a jeśli mimo to nie rozumiesz -nie rób tego. Ale dostałeś szansę zrobienia tego.
27 obserwujących
1952 notki
446k odsłon
84 odsłony

Wybory prezydenckie inaczej: Reguły

Wykop SkomentujZaproponuję trochę inną regułę wyborów, niż to tradycyjnie robimy. Oczywiście metodą: online i krypto (Nano). Podoba mi się reguła demokracji płynnej i w takim kierunku zmierzam, choć tym razem niedokładnie.

Najprościej ujmując robię tak:
Głosujemy, przelewając sumę Nano na konto kandydata wybranego, w serwisie wyborczym. Możemy przelewać wielokrotnie, w określonym czasie, na plus lub na minus wybranej opcji. Przelewana suma jest dowolna. A kryptowalutę Nano do głosowania, można otrzymać za darmo, w ograniczonej ilości dla każdego.

Więc można odebrać kwoty Nano indywidualnie np kilka osób i przekazać je zaufanej osobie (przelewając Nano na jej portfel), która dokona wyboru w serwisie wyborczym - czyli tak jak to robią w demokracji płynnej.

Niektórzy powiedzą: to za trudne, ja powiem uczestnictwo wyborach powinno być selekcjonowane, dopuszczając ludzi kumatych, którzy potem potrafią dokonać mądrego wyboru.

Więcej szczegółów podaję w Reguły.

Dalsze kwestie - w kolejnym wejściu.

Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale