Fabryka Prostych Rozwiązań
Te przekazy nie są dla każdego, więc jeśli totalnie ci nie pasują, to nie katuj się nimi, idź w inne miejsce. Jeśli tu czegoś nie rozumiesz -nie wahaj się pytać, a jeśli mimo odpowiedzi nie rozumiesz -nie rób tego. Ale dostałeś szansę zrobienia tego.
32 obserwujących
2844 notki
584k odsłony
  339   1

Szczepionkowcy, nie bądźcie małoduszni


Zachorowania i zgony są tak samo u zaszczepionych jak i u niezaszczepionych (różnice są pomijalne). Szczepionkowcy dali się zrobić w jajo i pozostają ze zgryzotą frajerstwa, dlatego teraz chcą wciągnąć w to innych, aby poczuć się raźniej. Nie róbcie tego, raczej pomyślcie, jaki detoks zastosować i pogódźcie się z rzeczywistością, błądzić ludzka rzecz.

Podobnie gada Pitoń:


Ostatnio kupiłem ultrabooka, z systemem Windows i pobawiłem się tym trochę (przed reinstalacją czegoś lepszego). Co za badziew, w stosunku do Linuksa. Windows jest jak socjalizm; taka maszyna szpiegująca, odbierająca wolność (anonimowość); tworzący masę bytów niepotrzebnych, z którymi potem trzeba walczyć, wykładając kolejną kasę, a i tak bezpieczeństwa nie zapewnia. To musi wywoływać w użytkownikach zmiany w ich mózgach, ku akceptacji zniewolenia.

Więc kreatorzy Microsofta, pod inspiracją ich wodza Gatesa, wykonali wielką pracę nad przebudową mentalności mas ludzkich. I nie bez tej przyczyny Gates został promotorem implementacji produktów koncernów farmaceutycznych w ludzkie ciała. A te tzw. szczepionki wgrywają w ciała zaszczepionych nowy bio-system operacyjny, dla implementacji kolejnych aplikacji przemysłu zniewolenia i wykorzystywania materiału ludzkiego. A wszystko to -wg filozofii i praktyki działania systemu Microsoft.

Ja jednak wolę filozofię Linuksa.


Uwaga: używanie systemu Microsoft Windows - wywołuje szkodliwe zmiany w twoim mózgu.




Lubię to! Skomentuj27 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale