Fabryka Prostych Rozwiązań
Te przekazy nie są dla każdego, więc jeśli totalnie ci nie pasują, to nie katuj się nimi, idź w inne miejsce. Jeśli tu czegoś nie rozumiesz -nie wahaj się pytać, a jeśli mimo odpowiedzi nie rozumiesz -nie rób tego. Ale dostałeś szansę zrobienia tego.
32 obserwujących
2929 notek
595k odsłon
  85   1

Susza w Polsce wygląda - tak:


Morawiecki, powiedz coś o suszy w kraju i jakie tam rozporządzenia antysuszowe wydałeś.

Media saloonowe milczą o prawdziwej klęsce powodziowej w kraju:W zeszłym roku też mieliśmy taka suszę i czego nauczyły się władze ?

- Że mogą to mieć w dupie.


Stare przekleństwo: 'obyś ty po wodzie chodził i pić prosił' - nabrało aktualności w państwie PiS.


Przepłacamy wielokrotnie centralną administrację rządową w Polsce - i jakie wnioski oni wyciągają z lokalnych klęsk żywiołowych, dla zabezpieczenia całego kraju ? - Żadnych ich wniosków nie widać w praktyce. Zapewne tylko zwiększą liczbę urzędników, dając im lipne zadania, bez rozliczania wykonania. - Oto państwo PiS.


Ponieważ ludzie bez wyobraźni chcą zbagatelizować problem szybkiego spływu wody, to nieco określę ewentualne zagrożenie, które im się w pałach nie mieści. Mamy czas wojenny i nie trzeba na nas zrzucać atomu, wystarczy nad chmurami deszczowymi wykonać przelot samolotu z cysternami np. iperytu, który to spuści, w formie rozpylonej i pomieszanej z deszczem, na nasze ulice.

Ludzie będą w tym brodzić, zwierzęta się tego napiją itd... i znowu nam powiedzą, że to dopust boży i jedyne co -to się modlić.


 

Lubię to! Skomentuj13 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale