Blog
Fabryka Prostych Rozwiązań
kungalu
18 obserwujących 1083 notki 291849 odsłon
kungalu, 9 stycznia 2017 r.

Bitcoin -dla opornych, lecz z poczuciem humoruMam coś takiego, że odkładam na później rozwiązywanie upierdliwych problemów. To mogą być takie sprawy jak: wizyta u dentysty, zapłata rachunków, przełamywanie trudności w nowej wiedzy itd. Mogę się pocieszać, że tak ma wiele osób, ale z taką mądrością problemów przybywa, a nie ubywa. Ale też jestem świadomy, że główny problem jest w głowie, a nie wotoczeniu.
Więc wypracowałem sobie pewien sposób traktowania owych upierdliwości. Robię podejście etapowe, czyli zakładam, że nie dotknę problemu (tu się uspokajam), ale tylko spojrzę nań troszeczkę. I w rezultacie krążę wokół problemu jak rekin wokół ofiary. I wtedy w większości przypadków pojawia się cud: wiem jak i podejmuję szybką akcję rozwiązującą upierdliwy problem.

Po co to mówię? Bo zauważyłem w realu u wielu osób na twarzy i w 'body language' jakiś rodzaj ucieczki (oczywiście przyhamowanej), kiedy zaczynam mówić o nowych technologiach, kryptowalutach itp. I przekonany jestem, że to jest ów rodzaj upierdliwego problemu dla nich.

Dlatego teraz proponuję pewien eksperyment, taką zabawę z pozbywaniem się upierdliwego problemu. A ponieważ ostatnio zdobyłem trochę wiedzy na temat kryptowalut, to tutaj uderzę.

Za chwilę podam dwa słowa, które mogą niektórych zaboleć, jak ból zęba. Uwaga podaję: BITCOIN i JOW. Bolało?
To teraz powiem, że dzisiaj zajmę się tylko Bitcoinem, czyli połowa bólu, jest już dobrze.;) A do tego dodam, że użyję narzędzia, które zaaplikuje dobrą wiedzę najszybciej w tej części Europy, więc można się spodziewać nadzwyczajnych korzyści, idąc moim tokiem.

Zatem za chwilę poproszę o uruchomienie kolejno trzech filmików YT, krótkich (9,12, 5 min) i prostych w przyswojeniu. I wtedy się okaże, że każdy kto to zassał do głowy, wie już: co to jest Bitcoin (BTC) i co się z tym robi oraz będzie umiał wymienić PLN na BTC i wykonać pierwsze przelewy (np. między swoimi kontami bitcoinowymi).

To będzie taki krok w finansach, jak nauka czytania. Zatem aby nie tracić czasu, przez zapomnienie, warto później poeksperymentować samemu. To jest naprawdę świetna zabawa, lepsza niż jakieś krzyżówki, pasjanse, czy gry na kompie.

Uwaga teraz poniżej podaję linka do wspomnianych filmików
(to są prezentacje, więc warto je powiększyć na cały ekran kompa, choć niekoniecznie, smartfony też to obrobią):

Bitcoin 2017 - Future Price & Headlines


Gratisimage

Opublikowano: 09.01.2017 22:54.
Autor: kungalu
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

image


Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Prezydent powinien reprezentować wszystkich, a nie tylko głosujące PiS-owce i innych na niego...
  • Jakby to było pięknie i pożytecznie, gdyby to Prezydent powoływał Rząd. Wtedy mógłby w...
  • Mądra dziewczynka pilnuje drinka. Lulaj dziewczynko po pierwszym drinku.

Tematy w dziale