4 obserwujących
114 notek
41k odsłon
  428   5

Maciej Stuhr - zwykły facet bez pozerstwa

Oto, co spotkało Macieja Stuhra podczas podróży pociągiem do Łodzi na plan filmowy. Kiedy nasza maskotka wśród celebrytów, zameldowała się w wagonie i chciała zająć swoje - wynikające z posiadanego biletu - miejsce, okazało się, że miejsce jest już zajęte przez jakiegoś nieuważnego pasażera. Pan Maciej, bez słowa, wycofał się z przedziału i zajął jedyne wolne miejsce, które znajdowało się na schodku pomiędzy wagonami.

To wiekopomne zachowanie naszego celebryty, nie wywołało – wbrew jego oczekiwaniom -  żadnych nadzwyczajnych zjawisk w przyrodzie, więc pan Maciej postanowił podzielić się z fanami opisem całego zdarzenia w mediach społecznościowych.
Spotkało się to, jak opisują najważniejsze portale, z olbrzymim oddźwiękiem wśród fanów pana Macieja. Do gustu miało szczególnie przypaść to, że pan Maciej postanowił „nie gwiazdorzyć” i nie wzbudzać poruszenia wśród pasażerów. Fanów ujęła skromność i pokora pana Macieja, czym – jak to podkreślają fani – dał dowód swej niepowtarzalnej klasy. Jeden fan napisał wprost:

„Za to Pana lubię! Przed chwilą na scenie ze Stingiem, a dziś siedzący na schodkach w wagonie. Zwykły facet bez pozerstwa!”.

W całym tym incydencie zastanawia jedno. Przecież każdy normalny człowiek, w takiej sytuacji, po prostu poinformowałby nieuważnego „pechowca” o jego  pomyłce i poprosił o zajęcie właściwego miejsca. Co więcej, po dziesięciu minutach już by nie pamiętał o całym zajściu. No! Może by wspomniał o tym wieczorem, kochającej żonie. Natomiast dopatrywanie się pokory i skromności celebryty w sytuacji, kiedy ten później chwali się swoim zachowaniem na forum mediów społecznościowych, świadczy o poziomie i klasie jego fanów. Cwaniactwo celebryty jest naprawdę aż tak niedostrzegalne?

Ujrzeliśmy tutaj ich świat. To dziwny świat. Świat, w którym jawne ustawki postrzegane są jako zachowania naturalne, spontaniczne. Świat, w którym patologiczne zachowania wzbudzają zachwyt i stają się powodem doznawania uczuć wyższych. Takimi ludźmi łatwo manipulować. Powiem więcej, manipulowanie takimi ludźmi, przysparza manipulatorom niepowtarzalnej frajdy…

Lubię to! Skomentuj21 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości