Były opozycjonista i działacz niepodległosciowy a dziś prezydent Bronisław Komorowski , przyjmie na posiedzeniu RBN , byłego dyktatora , inspiratora polskiej wojny domowej gen. Wojciecha Jaruzelskiego.
Narzeszcie. Brawo Panie prezydencie !!! W koncu dało sie zwabić do siebie generała... Pierwszy krok wykonany . Teraz nalezy osadzić Go w cytadeli bądź innym miejscu odosobnienia i osądzić. Za stan wojenny , za "wujka" za wszystko. Przez tyle lat najjasniejsza RP nie miała ani odwagi ani instrumentow ,zeby to zrobić ...Wreszcie po latach znalazł sie pierwszy odwazny ...
I dumny jestem jako Polak ,ze powazył sie na ten czyn nie byle kto a pierwszy obywatel RP. Jako były represjonowany w czasach rzadow generała nie wytrzymał i postanowił wziać sprawy w swoje ręce. Jeszcze raz brawo Panie prezydencie. Trzymamy kciuki.
Pomysłu ,zeby przy tej okazji rozliczyć sie rowniez z pozostałymi konstruktorami czerwonej aksamitnej rewolucji tj. Kwasniewskim ,Millerem i Oleksym pozazdrosciłby Panu sam Machiavelli....Majstersztyk. Tylko prosba... prosze nie robić krzywdy premierowi Marcinkiewiczowi...On juz ma...swoją Izabell...Poza tym , to małostkowe więzić i karać tylko za to , ze ktoś był , i to przez krotką chwile konkurentem politycznym.Nie warto....Opieprzyć, zrugać , ew. lekka chłosta i wypuscić..
No. Jeszcze raz gratuluje pomysłu. Czekam jego realizacji. I czekam na dalsze Pana decyzje w tej sprawie.
Aa... i mam nadzieje ,ze bedzie Pan dla lewicowych politykow sredniego pokolenia , rownie surowy jak dla generała...to nie kampania wyborcza, mozna iść na całość.
Niektorzy insynuują ,ze robi Pan to po to ,zeby sie fraternizować ze srodowiskiem byłego aparatu PRL...Ale kto by ich tam słuchał , Panie Prezydencie. Zwyczajni podzegacze i wichrzyciele. Z nimi rozliczy sie Pan w nastepnej kolejności.


Komentarze
Pokaż komentarze (13)