Gdzie okiem nie sięgnać wszędzie prawica.
Prawicowy jest salon, koscioł jest prawicowy, Cejrowski, Pospieszalski ,Korwin-Mikke...Hołownia. Skinhead co w łeb leje na przystanku jest prawicowy, Nasz Dziennik , Ojciec Rydzyk, Komorowski, Kaczynski - wszyscy Oni prawicowi.Prawicowy Tejkowski, prawicowy Ziemkiewicz, prawicowy jest Hall , Jan Rokita , Gronkiewicz.
I polska gazeta i piłkarski kibic , Tusk , Zaremba , Rymkiewicz oraz
Michalkiewicz a w w trakcie olimpiady nawet Kozakiewicz. Pismo "Rzeczpospolita.”
Prawicowy Wrzodak., prawicowy Giertych. Nelly i Szczypinska tez są prawicowe.I posłanka Sobecka...I Karski Karol co lubi na Cyprze meleksem pojeździc.
Ksiadz jest prawicowy ,co dopiero Papież.
A Jakubiak z Migalskim? Oczywiście prawica...
Pielgrzymka do Czestochowy? Prawicowa. G.W. Bush? Też oczywiście.
A Piłsudski...?...Mel Gibson?
O Hitlerze i Ducze to nawet wspominał nie będę.
Tylu mamy tych „prawicowcow” ,ze niedługo ostatni lewicowiec zgasi światło...
Jak wszyscy są prawicą to nikt nie jest.


Komentarze
Pokaż komentarze (10)