42 obserwujących
224 notki
278k odsłon
260 odsłon

Czy Zbigniew Boniek popiera Krzysztofa Warlikowskiego?

Wykop Skomentuj9

Kilka zdań o Bońku. Obiektywnych, pomimo że pochodzę z Łodzi, ale nigdy kibicem Widzewa nie byłem. Rodzinnie, ŁKS. Boniek był jednym z trzech najlepszych polskich piłkarzy w historii, obok Włodzimierza Lubańskiego i Kazimierza Dejny. Jako 1-szy na czasów PRL zrobił międzynarodową sławę. Był jednym z najlepszych europejskich piłkarzy. Wybitnie zdolny, bardzo ambitny, pracowity, uparty, indywidualista. Poznał wspaniałą kobietę, która mu bardzo pomogła, została jego żona i są w szczęśliwym małżeństwie do dzisiaj. Dość zamożny człowiek z kilkoma biznesami we Włoszech, gdzie wraz z rodzina mieszka na stale. Obecnie prezes PZPN. Nie pobiera pensji. Znakomity organizator, przywódca spełniający zamierzone cele. Inteligent pod każdym względem. Kilka języków obcych. Ceniony w całym międzynarodowym piłkarskim świecie.

Siukum Balala napisał notkę „Rudowłosi precz !”. Jak latwo można się domyśleć, wywołał burze. Osobiscie popieram tego rodzaju sprawdziany społeczne, czyli, kto naprawdę jest kim? I tak się stało. Ludzie nic nieznaczący, bez sukcesu, dorobku życiowego, kreatywnej pracy zaczęli obrażać, kopać, wyzywać Bonka. Tak bardzo się przejęli tym, że ktoś im może powiedzieć prawdę w oczy. 

Cyt: Tylko niektóre wypowiedzi:

Robinson1 lipca 2020, 13:34

120

Boniek ma 64 lata, prawie emeryt, a zawodowi piłkarze nic poza kopaniem nie potrafią, jak ma szczęście to wkręci się w jakiś piłkarski układ, i tyle.

sake20201 lipca 2020, 00:37

445

Pogarda,pogarda,pogarda......Ale niech się chamisko zastanowi skąd się bierze to wszystko co on żre? Czy to nie ręce chłopów napychają ,u brzuch?

ksaw1 lipca 2020, 17:45

40


@osasunna

mozesz glosowac na kogo chcesz, a ja inzynier i magister i pracodawca z ktorego firmy 5 rodzin sie utrzymuje zaglosuje teraz na Dude a w nastepnych wyborach na Bosaka. Nawet nie wiesz smieciu jakim jestes motlochem

A tu prawdziwy glos ludu pracy, moj faworyt: 

hilary21 lipca 2020, 00:47

473

To już wolę Grzecha Lato (byłego senatora SLD), który przynosił do sejmowej restauracji swoją wódę (i lał ją pod stołem), bo było taniej!


Gapiszon21 lipca 2020, 04:39

150

@Siukum Balala U Bonka jeszcze te zawsze otwarte usta, charakterystyczne dla dzieci z czworakow ha ha ha ha ha facet sie zsam zakopal razem z trumna sam domknal wieko swojej trumny, ciezko mu teraz bedzie sie z tego wykaraskac.

DotCa1 lipca 2020, 03:50

413

Zawsze mowilem ze u tych co kopia pilke to rozumu za grosz... no i macie. Co tu komentowac? Po protu czas zaczac stapac po ziemii twardo i realnie i przestac oczekiwac tu jakiejs klasy. Klasa jest w deficycie.

Będąc sprawiedliwym, są też glosy (b. niewiele) innego rodzaju: 

Soroka1 lipca 2020, 01:41

444

Co by nie mówić i co by nie pisać, głosy wyborców rozkładają się następująco,

ze względu na wykształcenie:

https://www.tvp.info/48736147/tak-glosowali-wyborcy-z-roznym-wyksztalceniem-analiza

i ze względu na wiek:

https://www.tvp.info/48734793/jak-glosowali-polacy-ze-wzgledu-na-wiek-statystyki

wieś-miasto

https://www.tvp.info/48735294/wies-i-male-miasta-za-duda-najwieksze-miasta-za-trzaskowskim-statystyki

Czyli, że pan Boniek powtórzył to co wskazują statystyki.

Nikogo pan Boniek nie obraził i nikomu nie odbiera praw wyborczych. Przedstawił jedynie znany wszystkim suchy fakt.

Co bardzo zdenerwowało PiS, ponieważ z tegoż faktu wynika jasny, nieprzychylny dla PiSu wniosek.

Że tępa i kłamliwa PiS-propaganda ma na celu oszukać, omotać bzdurami, słabiej wykształconą i słabiej obeznaną z realiami, część społeczeństwa.

I to właśnie w PiS jest najbardziej obrzydliwe. I dlatego pan Duda nie stanie do debaty przed niezależnymi mediami. Ponieważ ludziom wykształconym i światłym, pan Duda nie ma nic do powiedzenia.

I wreszcie glos rozsądku z poczuciem humoru:

osasunna1 lipca 2020, 00:45

1160

Ale jaja . Powiedział prawdę ,że prezydenta Polski wybiera motłoch

i motłoch się oburzył. Dlaczego ?

Wypowiedz Bonka z Twitter Cyt:

Zbigniew Boniek

@BoniekZibi

Prezydent Polski dzisiaj może być wybrany głosami ludźmi środowiska wiejskiego, głosami emerytów i ludzi z podstawowym wykształceniem. To chyba trochę dziwne w tak pięknym i rozwijającym się kraju jak nasza Polska

Cyt:

To czy ktoś jest za tym czy za tym, nie ma dla mnie znaczenia. Będę współpracować z każdą stroną dla dobra wartości społecznych. Każdy prezydent jest i będzie mile widziany w szatni reprezentacji Polski - powiedział prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek.

Cezary Kowalski: Swoim wpisem na temat wyborów w mediach społecznościowych poruszył pan całą Polskę...

Zbigniew Boniek: Całkiem niepotrzebnie. Tak czasami bywa, jeśli emocje biorą górę nad mózgiem i racjonalnością. Ja przecież napisałem jedynie to co przeczytałem w gazecie. Że 70 procent elektoratu jednego z kandydatów to ludzie ze środowisk wiejskich, z podstawowym wykształceniem i emerytów. Przecież to nic obraźliwego, jedynie stwierdzenie faktu. Tak jakbym napisał, że elektorat drugiego to górnicy, duchowieństwo i lekarze. Problem jest taki, że dziś żyjemy wyborami. I nie ma się czego wstydzić. Jesteśmy jednak tak podzieleni, że jakakolwiek ocena wywołuje lawinę i ogromne emocje.

Wykop Skomentuj9
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale