54 obserwujących
490 notek
566k odsłon
  1981   1

Japończyk o wojnie na Ukrainie. Po prostu szok…

Wolne tłumaczenie, Eternity;

Hiroyuki Hamada

Powtarzałbym tyle razy ile trzeba. Zachodni establishment obalił ukraiński rząd z pomocą nazistów w 2014 roku, aby wywołać wojnę zastępczą przeciwko Rosji. Większość ludzi Zachodu kupiła jawne kłamstwo, że Rosja niesprowokowanie zaatakowała Ukrainę, podczas gdy w rzeczywistości Ukraina bezlitośnie bombardowała rosyjskojęzyczną ludność, masakrując, okaleczając i pozbawiając ją środków do życia przez ostatnie 8 lat. Wielu z nas podniosło swoje głosy w tej sprawie tylko po to, by zostać nazwanym "miłośnikiem Putina", "rosyjskimi botami" i tak dalej. Tymczasem pionki zachodniej wojny przeciwko Rosji nadal umierają na Ukrainie. Popierany przez USA rząd ukraiński wysyła na linię frontu niewyszkolonych cywilów w wieku od 18 do 60 lat. Czy wiesz, co to oznacza?

 Ja mam 54 lata i mam syna, który ma 18 lat. Ginęlibyśmy za zachodni imperializm, gdybyśmy byli Ukraińcami. Ukraiński establishment morduje własnych urzędników, dziennikarzy i każdego, kto stoi przeciwko ich drodze zachodniego imperializmu, jednocześnie kontynuując rzeź rosyjskojęzycznych wschodnich Ukraińców jako "separatystów". Oto co oznacza "stać z Ukrainą". Oznacza to subsydiowanie zachodniego przemysłu obronnego, zamienianie pokojowo współistniejących narodów w zabijanie się nawzajem, restrukturyzację gospodarki w celu przyjęcia zachodnich oligarchów i wyprzedawanie majątku publicznego tym drapieżnikom. Ludzie mogą myśleć, że to tylko nieszkodliwe sygnalizowanie cnoty, aby udowodnić, jak "dobry" jesteś w ich społecznościach, aby powtórzyć aktualne imperialne hasło, ale ludzie faktycznie cierpią i umierają z tego powodu. To samo działo się na całej planecie. Pochodzę z Japonii. Mam tam krewnych. To co się dzieje z Ukrainą może się stać z każdym popieranym przez USA krajem azjatyckim, ponieważ Chiny są pierwotnym celem imperium. Czuję smutek i ból Ukraińców, Rosjan i wszystkich ludzi, którzy cierpią z powodu imperialnej przemocy USA.

Z ostatniej chwili:

Shinzo Abe - były premier Japonii - został zastrzelony w Nara w Japonii. Jest to dość szokujące, częściowo dlatego, że to Japonia, gdzie takie rzeczy są rzadkością, a on sam jest wnukiem zbrodniarza wojennego z czasów II wojny światowej Kishi Nobusuke, który również został premierem po wojnie. Ich partia polityczna - liberalna Partia Demokratyczna - jest znana z tego, że jest wspierana przez CIA. Shinzo Abe był znany z sympatii do rosyjskiego stanowiska w sprawie wojny na Ukrainie.

https://www.facebook.com/hiroyuki.hamada


Lubię to! Skomentuj115 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale