Eternity Eternity
73
BLOG

Niemcy potwierdziły, że wyślą na Ukrainę 14 czołgów bojowych Leopard 2

Eternity Eternity Polityka Obserwuj notkę 13Niemcy potwierdziły, że wyślą na Ukrainę 14 czołgów bojowych Leopard 2 i pozwolą sojusznikom na reeksport własnych zapasów czołgów niemieckiej produkcji na front.


Dlaczego polskie rządowe media kłamią??

Niemcy potwierdziły, że wyślą na Ukrainę 14 czołgów bojowych Leopard 2 i pozwolą sojusznikom na reeksport własnych zapasów czołgów niemieckiej produkcji na front.

MrLoobu:
Ironia tego, że Polska naciska na Niemcy, żeby wysłały czołgi jest tak głęboka.

Robert Morpheal
O ile w kwestii dostaw ciężkich pancerzy na Ukrainę należy pamiętać o wielu względach, to jest jedno powszechne błędne przekonanie, a mianowicie, że jest dużo czasu i że jest w porządku, że trwa to niezależnie od tego, jaki normalny okres czasu może być z tym związany. Leopardy, i wszystko inne, jeśli chodzi o nowe ciężkie uzbrojenie, co może być wysłane na pole w lutym, MUSI być wysłane tak szybko. Wojna nie będzie czekać na długi, powolny, drobiazgowy program szkoleniowy na każdym nowym sprzęcie. Trzeba będzie podjąć pewne ryzyko, którego nie podejmuje się podczas szkolenia w czasie pokoju. Pamiętajmy, że narody opatrznościowe są w czasie pokoju. Ukraina jest w czasie wojny. Te dwa warunki są bardzo różne. Dlatego szkolenie musi być przyspieszone do niespotykanego poziomu, a Ukraina musi wysłać ludzi, którzy mogą nauczyć się tak szybko, w ułamku normalnego czasu szkolenia, a następnie przekazać tę naukę innym.

Należy wykorzystać wszelkie sposoby ułatwienia tego przyspieszonego szkolenia, a w razie potrzeby istnieją sposoby, aby to zrobić. Nie mówię, że wszystkie te sposoby zostaną wykorzystane, ale wszystko, co można zrobić, aby zaawansowane czołgi i inny sprzęt trafiły na pole walki w lutym, musi się stać. Rosjanie nie zamierzają czekać. Rosjanie są teraz przyśpieszani do działania w sposób, w jaki nie byliby przyśpieszani przez fakt, że nowa śmiercionośna technologia jest w drodze. Normalnie wymagany czas szkolenia to pozostała przewaga Rosjan, więc musimy ją jak najbardziej zmniejszyć. Chociaż może być bardziej praktyczne, aby Leopardy były na polu walki w lutym niż czołgi innych marek. To może być rozsądne oczekiwanie. Byłbym skłonny uwierzyć, że Stany Zjednoczone są najlepsze pod względem metod opracowanych w celu potencjalnego znacznego skrócenia czasu nauki. Powinny z nich korzystać w jak największym stopniu.

 Wiem, że nie mogą wykorzystać wszystkiego, co mają w zakresie tego potencjału, ale niektóre z nich powinny być dostępne. Niemcy również mogą dysponować podobnymi środkami i powinny wykorzystać to, co mają, aby umożliwić znacznie szybsze niż normalnie uczenie się. Można to zrobić. Zróbmy to, co można zrobić. To zostało wymyślone do wykorzystania przeciwko potencjalnej agresji rosyjskiej, więc teraz jest na to czas.


Wiadomo, że te i inne zaawansowane czołgi strzelają pociskami ze zubożonym uranem. Nie trzeba być geniuszem, żeby widzieć, do czego to zmierza, do wielkiego badaboomu


Eternity
O mnie Eternity

Try to be Meraki, - means “to do something with soul, creativity, or love”

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka