IRNA
IRNA
Eternity Eternity
219
BLOG

Nastepny bandyta Hamasu wysiudany. Sromotna porażka Iranu

Eternity Eternity Polityka Obserwuj notkę 18

image

Wczoraj szefunio Hamasu stracił 6 najbliższych członków rodziny w tym dzieci, które a jakże stanowiły żywe tarcze. Pokazywaliśmy wczoraj, że generalnie zwyrol po otrzymaniu wiadomości o ich śmierci nie zmartwił się nawet, a jest czlowiekiem bardzo rodzinnym, bo Haniyeh mial 13 dzieci i ponad 40 wnuków, ciekawe ilu jeszcze poświęci

I to są idole wolnego świata

Podpowiadaja mi:

Henryk Spalter

Ni i 7 żon, 4 ma nadal

Beti Elon

Wszystkich do allacha

Tam ich miejsce

image

Teheran, IRNA - Palestyńskie media poinformowały, że szef biura politycznego ruchu Hamas Ismail Haniyeh stracił swojego bratanka w izraelskim ataku.

Mohammed Abdul Karim Haniyeh zginął w środę w wyniku nalotu izraelskich samolotów na dzielnicę Sheikh Radwan w mieście Gaza.

image

W ubiegłą środę szef Biura Politycznego Hamasu stracił również trzech synów i trzech wnuków w nalocie na ich samochód w Strefie Gazy podczas muzułmańskiego święta Eid al-Fitr.

Haniyeh podkreślił, że tych sześciu członków jego rodziny zostało zaatakowanych, gdy odwiedzali krewnych na święto Eid w obozie dla uchodźców Shati.

Od początku wojny w Strefie Gazy zginęło około 60 członków rodziny Haniyeha.

Sromotna porażka Iranu. Izrael dokonał cudu, który zadziwił świat. To był pokaz siły.

To było imponujące zwycięstwo zachodniej technologii wojskowej nad irańskim arsenałem rakiet i dronów. Reżim mułłów i jego sojusznicy w Iraku i Jemenie wystrzelili w sobotę ponad 300 śmiercionośnych rakiet w kierunku Izraela. Wśród nich znalazło się 170 dronów kamikadze, 30 pocisków manewrujących i 110 rakiet balistycznych, ale tylko garstka osiągnęła swoje cele.

Julian Ropcke

Aż 99 proc. nadlatujących obiektów zostało zestrzelonych przez miejscowe siły i sojuszników Tel Awiwu, potwierdza rzecznik izraelskiej armii Daniel Hagari. Szczególnie imponujące jest to, że wszystkie drony i pociski manewrujące zostały zneutralizowane, zanim dotarły do izraelskiej przestrzeni powietrznej

Tylko niecałe pół tuzina pocisków balistycznych uderzyło w obszar wokół lotniska wojskowego Nevatim na pustyni Negev w południowym Izraelu (w Nevatim znajduje się główna baza lotnicza armii Izraela – red.), nie powodując żadnych poważnych szkód. Jedyną ofiarą śmiertelną było beduińskie dziecko, które zostało ranne przez spadające odłamki.

Sposób, w jaki Izraelowi udało się udaremnić zmasowany atak Iranu, budzi podziw.

https://dzismis.com/2024/04/17/sromotna-porazka-iranu-izrael-dokonal-cudu-ktory-zadziwil-swiat-to-byl-pokaz-sily/

Na Cover Page nie zmieścił sie...

image

Eternity
O mnie Eternity

Try to be Meraki, - means “to do something with soul, creativity, or love”

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka