Blog
zszywam me słowa - bez znieczulenia
fatamorgan
fatamorgan Jeśli prawda boli weź tabletkę
28 obserwujących 186 notek 473276 odsłon
fatamorgan, 5 czerwca 2017 r.

Czy PiS właśnie dosięgnął dna manipulując Polakami i Smoleńskiem?

587 19 0 A A A

Jako członek rodzin smoleńskich i osoba od lat apelująca o powołanie, niepowołanej od ponad 7 lat w polskim parlamencie Sejmowej Komisji Śledczej - która zajęłaby się wreszcie odkryciem, badaniem i ujawnieniem informacji dotyczących  "Smoleńska" - nie mogę znaleźć właściwych słów, które mogłyby opisać moje oburzenie.  Na internetowym portalu Niezależna.pl - bezsprzecznie będącym tubą propagandową Prawa i Sprawiedliwości (Sic!) - wyeksponowana jest na jego czołowej stronie u samej góry, taka oto zakładka: Komisja Smoleńska Co za  bezczelna i ohydna w naturze manipulacja umysłami i świadomością Polaków!

Kłamliwie sugerująca, że istnieje i działa w rzeczywistości - KOMISJA SMOLEŃSKA.  Tymczasem Smoleńsk pozostaje nadal zupełnie niewyjaśniony. Smoleńskie śledztwo, nadal zatrzymane w rozwoju, pozostając w fazie embrionalnej.  Nikt – za nic – nadal, nie poniósł żadnej odpowiedzialności. Nie ma winnych. Śledztwo/dochodzenie w sprawie Smoleńska, pomimo wcześniejszych zapewnień ze strony PiS, nie dało odpowiedzi po ponad 7 latach, w tym już prawie 2 lat zarządzania nim przez PiS – odpowiedzi na żadne z iście podstawowych, fundamentalnych wręcz pytań. Nie odkryto do chwili obecnej – praktycznie niczego istotnego. Dlaczego tak jest? – należy się ponownie zapytać. Ponieważ, nie jest to pytanie jedynie retoryczne.

Czy ta sytuacja  może trwać w nieskończoność?

 Liczba osób kłamiących w rozlicznych sprawach i kwestiach dotyczących pośrednio i bezpośrednio Smoleńska - jest tak znaczną, że bez wątpienia można ją nazwać liczbą kolosalną.

Dlatego właśnie, ustalenie politycznej odpowiedzialności za dokonanie tak kolosalnej liczby kłamstw i manipulacji Smoleńskiem, nigdy nie powinna być zadaniem dla blogerów.

Od tego jest, POWINIEN BYĆ polski PARLAMENT!

To bowiem w polskim parlamencie (Sejmie RP) powinna już dawno zostać powołana:

Sejmowa Komisja Śledcza - której zadaniem, powinno być ustalenie POLITYCZNEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI za Smoleńsk.

Oraz dodatkowo, za wszystkie przypadki manipulacji, kłamstwa, oraz ewidentne przykłady złamania zasad i paragrafów polskiego prawa (w tym i prawa karnego) do których w wyniku Smoleńska w Polsce niewątpliwie doszło.

Tak jednak nie jest!

ODPOWIEDZIALNOŚĆ za wyjaśnienie SMOLEŃSKA - spoczywa od blisko 2 lat na barkach PiS. Partii politycznej obecnie w Polsce rządzącej. Jak to jednak niestety wygląda w praktyce, być może - nic nie obrazuje oddaje tak, jak treść jednej z moich smoleńskich notek:

Premiera filmu Smoleńsk.

Film zostaje objęty patronatem prezydenta. Premiera w Teatrze Wielkim w Warszawie gromadzi najważniejsze osoby w państwie. Andrzej Duda, Antoni Macierewicz, Marek Kuchciński, premier Beata Szydło,oraz ...... Jarosław Kaczyński.

Dodaje to bez wątpienia premierze tego filmu splendoru i znaczenia.

Jarosław Kaczyński namawia do pójścia do kin.

Twierdząc, że jest to film, który po prostu mówi prawdę.

Skandal!

Dlaczego posłowie Prawa i Sprawiedliwości, posiadający od ostatnich wyborów zdecydowaną przewagę w Sejmie, nadal nie powołują Sejmowej Komisji Śledczej w relacji do wydarzeń z 10 kwietnia 2010 roku?.

Co stoi na przeszkodzie, aby owa PRAWDA - o której wspomina Jarosław Kaczyński wyszła na jaw?

Dlaczego kontrolowany przez PiS Sejm RP nie ma woli politycznej i odwagi - aby powołać Komisje Śledczą?


Opublikowano: 05.06.2017 17:35. Ostatnia aktualizacja: 05.06.2017 17:42.
Autor: fatamorgan
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Oświadczenie : Autor notek i komentarzy oświadcza publicznie i stanowczo, że nie jest Fatamorganem. Autora. własne opinie, nie są wyrażane na tym blogu. Wszystkie notki i komentarze są tylko i wyłącznie opiniami fikcyjnej postaci literackiej, zwanej fatamorgan. Jedynie tak zatem, mogą być odbierane.Osoba, pisząca notki i komentarze, nie wyraża żadnych swoich prywatnych opinii, ani nie bierze odpowiedzialności pod żadną postacią, za teksty pisane przez nią w formie jedynie fikcji literackiej. Jako, ze osoba pisząca, jest osobą fizyczną a fatamorgan jest fikcyjną postacią stworzona jedynie w celu przekazu literackiego. Zatem Fatamorgan, to fikcyjna postać, której istnienia nie ma w rzeczywistym, fizycznym, dotykalnym świecie. Wszelkie podobieństwa do faktów, zdarzeń, lub osób nawet w przypadku pozornej zgodności z faktami lub osobami rzeczywistymi, są jedynie przypadkowe.

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @echo24  Mnie nic nie "skręca". Dla mnie pisanie na Salon24.pl to od dawna jest jedynie...
  • @echo24  Mam jednak nadzieję, że moja propozycja tematu nowej Pana notki, znajdzie...
  • @echo24  "(…)Zazdrości Pan?" Czego?

Tematy w dziale Polityka