Homo mensura
"GOD is a mathematician of a very high order. He used advanced mathematics in constructing the universe." -- Paul M. Dirac (1902 - 1984)
25 obserwujących
310 notek
369k odsłon
873 odsłony

Na grzyby, a może by tak na lwy' by ?

M.Rozenek z R.Majdanem na grzybach
M.Rozenek z R.Majdanem na grzybach
Wykop Skomentuj38

                Od bez mała dwóch dni w sieci robi furorę zdjęcie Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana na sesji zdjęciowej w lesie, dokąd wyruszyli na zapowiadane grzyby. Celebrycka para spędza "wolne chwile" ( cudzysłów zamierzony , bo z tymi wolnymi chwilami chyba przesada, skoro musieli uczestniczyć w sesji zdjęciowej ) u rodziców Małgorzaty Rozenek w kontakcie z piękną natura i towarzysząca wspaniałą aurą.

            Jeśli się przyjrzeć jakie stroje celebrycka para wybrała na grzybobranie , to można się poczuć nieco skonfundowanym, ponieważ nijak nie mogę sobie skojarzyć by tak wyglądali ludzie udający się na grzybobranie nawet w AD 2020 ;-)

            Ponadto czuję na tym ujęciu jakiś zgrzyt, chodzi mi o koszyk, w żaden sposób nie konweniuje ze strojem Radosława i Małgorzaty, gdyby był od Armaniego, Christiana Louboutina to wszystko pasowałoby jak ulał ;-)

            Na koniec chwila refleksji, jeśli lemingom można wbić  do głowy, że tak powinien wyglądać strój współczesnego grzybiarza , to ja nie widzę żadnych przeszkód, by tak zindoktrynować idoli ( można sobie dopowiedzieć kogo mam na myśli ) tej celebryckiej pary, że Jarosław Kaczyński jest dyktatorem, a w RP w najlepsze trwa nawet nie pełzający, ale dosłownie coup d'État ;-)

Wykop Skomentuj38
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Rozmaitości