Homo mensura
"GOD is a mathematician of a very high order. He used advanced mathematics in constructing the universe." -- Paul M. Dirac (1902 - 1984)
25 obserwujących
309 notek
369k odsłon
2444 odsłony

W PiS trwa przeciąganie liny, tymczasem Adam Michnik znów nadaje

Adam Michnik znów nadaje
Adam Michnik znów nadaje
Wykop Skomentuj76

              podczas festiwalu Hay w Segowii nawołuje o "skuteczne" ingerowanie EU w sprawy Polski,
ponieważ jego zdaniem sprawy praworządności czy prawa człowieka są w Polsce łamane .
Dalej peroruje:

"Jeżeli w jakimś kraju, zwłaszcza jeśli należy on do UE, instaluje się dyktaturę o hasłach i metodach parafaszystowskich czy faszystowskich, albo parabolszewickich czy bolszewickich, to Unia nie może udawać, że tego nie ma"
Nadredaktor z Czerskiej wzorem lat 2005-2007 gdy nad Wisłą rządził też PiS  organizował sobie turné po lewackich redakcjach Europy takich jak Corriere della Sera, El Pais, Le Monde i plótł te swoje fantasmagorie, że w RP pod egidą formacji prawicowych, które były wówczas u władzy pełza faszyzm.

                 W aspekcie obecnych prognostyk demiurga III RP nihil novi sub sole. Doszedł jednak oprócz czekoladowego ( precyzyjniej należałoby użyć czekoladowo podobnego ) faszyzmu pojawia dodatkowy wątek w wypowiedziach nadredaktora z Czerskiej - wątek o prześladowaniach ludzi spod szyldu LGBT+QWERTY bo jako kolejny sufluje fejkowy przekaz :
"„Strefy wolne dla LGBT” przypominają mi tablice „Nur fur Deutsche”. To jest niepokojące. To jest mowa nienawiści..."  - pośrednio nawiązując do akcji Barta Staszewskiego rozwieszającego tablice pod nazwami miejscowości z informacją, " Strefa wolna od LGBT" i angielskim " "LGBT free zones" , a następnie eksponuje zdjęcia z wykonanej przez siebie "uczciwej: pracy na zawiadywanych przez siebie  stronach lgbtfreezones.pl i strefywolneodlgbt.pl. .
Ta akcja Barta Staszewskiego trwa już bez mała od miesiąca, a jak dotąd tylko jedna gmina Zakrzówek zdecydowała sie przy wsparciu Reduty Dobrego Imienia wystąpić na drogę prawną z fejkową działalnością tego tęczowego aktywisty.
Fałszywkę o strefach wolnych od LGBT gdzie mogą promują europosłowie z KO  vide J.Ochojska , której zwrócono uwagę , że to fałszywka,  to ona dalej brnie w zaparte  i na TT podaje tę fałszywą informację,  ten fejk  powtórzyła już oficjalnie Szefowa Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen, a ostatnio na TT powtórzył to kandydat na prezydenta z ramienia Partii Demokratycznej w USA J.Biden .Ci którzy uważają, że to o wiele lepszy kandydat niż D.Trump niech posłuchają co o nim myśli  Bill O'Reilly :-)
 
             Wracając na nasze podwórko uważam, że wytoczenie tego jednego procesu przez gminę Zakrzówek, reakcji w PE europosła Patryka Jakiego czy zabranie głosu na TT przez Przemysława Czarnka wobec tych powielanych fałszywych kalumnii i oszczerstw to stanowczo za mało. Cały nasz korpus dyplomatyczny powinien zostać uruchomiony i dezawuować na każdym kroku  te świadome kłamstwa, a w kraju nie tylko ta jedna gmina powinna wystąpić przeciw aktywiście LGBT Bartowi Staszewskiemu, ale te wszystkie, w których Bart Staszewski opatrzył wspomnianymi tablicami, a my mamy się epatować przeciąganiem liny na Nowogrodzkiej.
Panie i panowie z PiS i SP i Porozumienia  jak najszybciej uporządkować swój obóz  ergo sprawy w koalicji , a potem ostro do roboty bo jak widać z powyższego spraw do ogarnięcia jest aż nadto...
.

Wykop Skomentuj76
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka