Homo mensura
"GOD is a mathematician of a very high order. He used advanced mathematics in constructing the universe." -- Paul M. Dirac (1902 - 1984)
29 obserwujących
342 notki
438k odsłon
2077 odsłon

Izabela Leszczyna przyszłym szefem MSZ ?

I.Leszczyna z gratulacjami dla Joe Bidena
I.Leszczyna z gratulacjami dla Joe Bidena
Wykop Skomentuj90

Oczywiście jak tylko PO odzyska ster władzy w RP.

                      Prekursorem był Borys Budka, który wysłał gratulacje w formie listu dla Joe Bidena  po (  medialnym - jak na razie ) sukcesie w wyborach prezydenckich. Nie ma sprawy wysłali już większe polityczne tuzy niż nasz B&B.
Problem w tym , że te gratulacje dotyczyły wyboru prezydenta kraju , którego de facto nie ma na mapie świata ( proszę nie przypominać lapsusu werbalnego ministra Waszczykowskiego o San Escobar , bo to zgoła inny ciężar chochlika ) ergo Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej.

Teraz do swego klubowego kolegi doszlusowała Izabela Leszczyna zaćwierkawszy  na TT

"napijmy sie za zwycięstwo J.Bidena , nie czekając na Kolegium Elektorów" z załączonym zdjęciem kieliszka szampana.
I wszystko mieściłoby się granicach normy przyzwoitości gdyby  nie flaga Liberii pomylona z flagą USA w rzędzie icon ;-)

             Uwaga do opozycji, nie liczcie na to, że wybory AD 2023 nad Wisłą wygra dla was hologramowy Joe Biden, który dla waszego zwycięstwa wyśle w sukurs Navy Seals czy Marines by wesprzeć totalna opozycję  w walce o władzę. Nic z tych rzeczy, zdobycie przez was ergo totalną opozycję władzy w kraju nie będzie odbywać się na drodze szantażu tej czy innej instytucji międzynarodowej i mediów  zza granic RP, a więc z KE, EU, USA , Norwegii, a może nawet Burkina Faso, a li tylko w drodze zaproponowanym Polakom koncepcji i projektów , które będą ich ( mowa o Polskim społeczeństwie ) wzbogacać na ścieżce merkantylnej, ale i w innym wymiarach i obszarach takich jak zapewnienie bezpieczeństwa, odpowiedniej polityki zagranicznej, opieki zdrowotnej, budowaniem nowych miejsc pracy, stabilności finansów państwa, rozwoju nauki, oświaty infrastruktury kraju, kultury, sportu i turystyki i tak dalej.
           To tu musicie Polaków przekonać, że wiecie co w omawianych obszarach zamierzacie robić i jakimi metodami do tego zmierzać i jak te założone cele osiągnąć. Jak patrzę na byłą wiceminister resortu finansów, mam dość poważne obiekcje czy temu podołacie ? ;-)

Wykop Skomentuj90
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka